Z dziećmi i jak dzieci

Z dziećmi i jak dzieci

 

Dzieci z Przedszkola „Kacperkowy Światek” w Bydgoszczy przygotowały program artystyczny dla słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W przedstawieniu brały udział dzieci 5 i 6 letnie uczęszczające na zajęcia koła teatralnego. W „Bajce o Niebieskim Mundurku” oprócz wierszyków i piosenek dla Babci i Dziadka dzieci tańczyły do znanych polskich i zagranicznych hitów takich jak: Bałkanica czy Wasted – Margaretinformuje wychowawczyni Ewa Piaseczna.
 – Po występach dzieci, Andrzej Zasada i Nelka Kijak zaprezentowali po dwa wiersze. Potem były występy wokalne małżeństwa Ewy i Andrzeja Zasady oraz  Danusi Kulas. Zosia Jaworska przeprowadziła zabawę ruchową.Tak się wszyscy seniorzy rozbawili, że zaczęli tańczyć. Milusińscy gospodarze szybko włączyli się do wspólnej zabawy.To była wspaniała integracja seniorów z przedszkolakami – mówi z uśmiechem obserwująca zabawę, psycholog Anna Tworek.

Po wspólnych występach obie grupy wiekowe obdarowały się prezentami. Zaprzyjaźnione babcie i dziadkowie otrzymali prezenty wykonane przez przedszkolaków, KUTW-owicze nie wykazali się taką inwencją – wspomina, przewodnicząca sekcji wolontariackiej – Zosia Jaworska.

Na pożegnanie seniorzy i przedszkolacy obiecali sobie, że z pewnością powtórzą udane spotkanie raz jeszcze, może na Dzień Dziecka?zastanawia się dyrektorka placówki, Adriana Nowak.  

{gallery}kacperkowy_swiatek{/gallery}


 

Ten post ma jeden komentarz

  1. An interesting discussion is worth comment. I think that you ought to publish more on this subject matter, it might
    not be a taboo subject but usually people do not talk about these topics.

    To the next! Best wishes!!

Dodaj komentarz

Close Menu