Nie tylko hazard

 

Po każdej smacznej obiadokolacji wycieczkowicze mogli  skorzystać z imprez organizowanych  na promie.
Był pokaz barmański, nad którym czuwał, sam Elvis Presley. Po obejrzeniu żonglerki  butelkami, kieliszkami, można było zobaczyć jak barman potrafi  jednoczesnie rozlewać napoje do kilkunastu kieliszków jednocześnie. Na zakończenie spotkania  zaproszono trzech pasażerów, do udziału w konkursie żonglerskim. Jedną z nich była Bożena Sałacińska, która całkiem nieźle żonglowała dwiema plastikowymi butelkami.

Innym ciekawym wydarzeniem były „Sekrety szefa kuchni”.Na oczach zgromadzonych w lokalu, kucharz przygotowywał potrawy, które na zakończenie spotkania można było skosztować. Aby nie zapomnieć wspaniałych smaków, każdy otrzymał przepisy na prezentowane potrawy.

Darkowie – barmani, na promie „Scandynavia”, prezentowali się również w pokazie przygotowywania wspaniałych kaw, napojów, drinków. Wszystkiego można było posmakować. Kawy, malowane śmietaną i czekoladą, miały tak piękne wzory, że aż szkoda było je wypić.  

Była okazja gry w ruletkę. Wszyscy zainteresowani poznali zasady obstawiania gry, ale niestety szczęście nie dopisywało. Seniorzy szybko tracili przyznaną – bezpłatną, pulę żetonów.

Każdego wieczora, po kolacji, seniorzy świetnie bawili się na wieczorkach tanecznych, które urozmaicane były konkursami: tanecznymi, wiedzy, karaoke. Nagrodami za udział w konkursach były gadżety „Polferries”. Wśród nagrodzonych znalazły się m.in. Basia Pazgrat, Ania Piotrowska, Bożena Sałacińska.

Na promie nie było czasu na nudę. W środku nocy wracaliśmy do kabin na nocleg. Rano, po  smacznym  śniadaniu, wyjazd autokarem w kolejne nieznane nam miejsca Szwecji.

{gallery}hazard{/gallery}


 

Napisz komentarz