Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Imieninowy szał

Imieninowy szał

 Alinki, Danusie, Janinki, Wandeczki ………w Tango !

Imieniny dla 13 solenizantek Alinek, Danek, Janek, Lilek i Wand, zorganizowała sekcja wolontariacka  KUTW. Miejscem, gdzie odbyła się ta szampańska impreza była Restauracja “TANGO”.

W restauracji  bawiliśmy się z seniorami Klubu Seniora “Złota Jesień”, działającego przy Kujawsko – Pomorskim Centrum Kultury. Życzenia wszystkim obecnym solenizantkom w imieniu Rady Słuchaczy, złożyła Janinka Lackner. Potem prezentami obdarowywały dwie Bożenki – Sałacińska i Wysocka mówi jedna z organizatorek Ania Piotrowska.

Zosia Jaworska, główna organizatorka imprezy, odczytała  również życzenia dla chorującej Halinki, która obchodzić będzie swoje imieniny dnia 1 lipca. Wszyscy laurkę chętnie podpisali, aby dać dowód naszej wzajemnej empatii – uzupełnia Danka Kulas.

Prezentami uhonorowane były również nasze seniorki – Janina Pasturczak i Figaszewska. Były tym wielce zdziwione i usatysfakcjonowane – mówi Teresa Macioszek, szefowa Klubu Seniora.

Bawiliśmy się przy żywej muzyce” z lat 80-tych. Wśród KUTW-owiczów byli tylko trzej panowie. To jednak nam nie przeszkadzało. Potrafimy bawić się w kółku. W tak sfeminizowanym towarzystwie, Zbyszek Szymański przyznał, że na drugie imię ma “Wanda”. W związku z takim wyznaniem, Zbyszek również został uhonorowany prezentamidodaje z uśmiechem Krysia Berg.

{gallery}tango{/gallery}
Zdjęcia : Bożena Sałacińska, Lila Kazubowska, Tadeusz Kochański

 

Dodaj komentarz

Close Menu