Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Na planie filmowym

 Film reklamowy z udziałem KUTW

Znane Studio Filmowe BlackFish zaprosiło do współpracy dwójkę seniorów z Bydgoszczy. Bożena i Miłosz Sałacińscy na planie filmu reklamowego wcielili w rolę dziadków.

W spocie reklamowym, w którym wzięłam udział razem z mężem reżyser zaproponował nam rolę zgodnie z naszym wiekiem. Na planie filmowym wcielamy się w rodziców sympatycznego, młodego małżeństwa. Mamy również parę rozbrykanych wnuków. Nasza rola polegała na stworzeniu ciepłej, rodzinnej atmosfery w różnego rodzaju sytuacjach życiowych. Plan filmowy przedstawiał życie rodzinne w domku za miastem. Filmik będzie wyświetlany od jesieni w bydgoskich kinach mówi, nie tylko filmowa babcia, Bożena Sałacińska.
Zleceniodawcą reklamówki była  bydgoska firma Carpenter, handlująca drzwiami i oknami, roletami zewnętrznymi oraz bramami garażowymi.

Dla mnie to był już trzeci filmik reklamowy. Dwa razy partnerował mi mąż Miłosz, a raz Maciej Banasiak. Atmosfera na planie była wspaniała. Reżyser, kamerzysta i cała obsługa filmowa to młodzi, ambitni, zaangażowani w pracę ludzie. Profesjonalnie podchodzą do realizacji każdej sceny. Studio filmowe stworzone bylo w pięknym apartamencie na ul. Pomorskiej oraz w niezamieszkałej jeszcze  wilii w Łochowie. Były dwa dni zdjęciowe po 5-6 godzin. Efektem końcowym będzie 30 sekundowy materiał reklamowy!dodaje z usmiechem Bożena Sałacińska.

Słuchacze KUTW są zaprzyjaźnieni z kamerą. W latach ubiegłych liczna grupa statystowała w 4 odcinkach serialu “Prawo Agaty”.

{gallery}lochowo{/gallery}
Zdjęcia: Patrycja Skwarczyńska, Bożena i Miłosz Sałacińscy

 

Dodaj komentarz

Close Menu