Zadebiutował „Trzeci oddech”

 5 plus – rozbawiał seniorów

W Dzień Seniora zadebiutowała Grupa Form Różnych „Trzeci Oddech”. W jej składzie jest  pięć osób z nazwiskiem na literę „K” i jedna na „J”, czyli: Kazubowska, Kochańska, Kochański, Kowalczyk, Kulas i Jaworska.
Grupa ze swoim debiutanckim programem wystąpila w Centrum Trzeciego Wieku im.Sue Ryder w Fordonie. Publiczności zaprezentowali m.in. kabaretowe scenki małżeńskie. Nie zabrakło aktorskich piosenek i wierszy Okudżawy oraz wspólnych śpiewów z licznie zebranymi widzami. Lilka i Zosia wystąpiły w  scence „Pizza”.  Basia i Tadziu zaprezentowali wiersze satyryczne.
Na koniec były brawa, które sprawiły nam ogromną radość. Potem była kawa i ciasteczka, wspólne ciepłe rozmowy z seniorami i kierownictwem placówkiwspomina jedyny mężczyzna w grupie, Tadeusz Kochański.
Nie pierwszy raz mamy kontakt z Barbarą i Tadeuszem Kochańskimi. Poprzednio prezentowali się jako duet. Tym razem wystąpili już jako sześciosobowa grupa. Z niecierpliwością  czekać będziemy na kolejny występ grupy z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczymówi pani Stasia z Sue Ryder.
{gallery}trzeci_oddech{/gallery}
Zdjęcia: powierzone

 

Dodaj komentarz

Close Menu