Barbórkowo – Mikołajkowe przygody

 Spacer, ognisko, zabawa

Spacer Barbórkowo – Mikołajkowy przygotowali członkowie sekcji nordic walking, Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy. Basia i Tadeusz Kochański zabezpieczyli niespodzianki, pychotki i dobry humor. Wszystko było związane z Mikołajkami i imieninami Baś: Kochańskiej, Komosińskiej, Kowalczyk, Olejniczak, Piłat.

Spacer rozpoczął się jak zwykle na pętli tramwajowej w Myślęcinku. Tam wszystkie Basie zostały sfotografowane pod banerem przygotowanym przez Zosię Jaworską. Potem spacer. Przy centrum ekologicznym  było ognisko, zabawa przy dobrej muzyce oraz smakołyki przygotowane przez Solenizantki.

Był również happy end. Basia Kochańska zgubiła 100 zł. Stało się to prawdopodobnie przy wyjmowaniu chusteczki z kieszeni kurtki. Wszyscy podjęli próbę ich odnalezienia. Basia odzyskała stracony banknot poniesiony przez wiatr, daleko od naszego miejsca biesiadowania. Sprawczynią radości Solenizantki była Elka Łukomska, która nie przerwała poszukiwań mimo, że wszyscy uznali już je za bezsensowne!

{gallery}basie{/gallery}
Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Lila Kazubowska, Barbara Kowalczyk

 

Dodaj komentarz

Close Menu