Bydgoskie tournee zakończone ?

 Pracowity marzec „Teatrzyku”

Zespół Teatralno – Kabaretowy „Teatrzyk” Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy po premierze w Copernicanum, wyruszył w trasę koncertową. Z nową sztuką „Krakowiacy i górale po mojemu” zaprezentował się w DDP na Kapuściskach, w Klubie „Odnowa” również na Kapuściskach, w Bibliotece Publicznej na Bartodziejach  oraz w DDP  na Osiedlu Leśnym.

Była to dla nas wielka przyjemność  zaprezentować się z nowym przedstawieniem w pięknych strojach ludowych  przed wspaniałą publicznością. Witano nas z ogromną sympatią, prośbami o bisy (wielokrotnie)i zaproszeniami do odwiedzenia w przyszłości.Częstowano nas kawą i słodyczami , za co bardzo dziękujemy.

Spotkała nas również miła niespodzianka .Otóż nieoczekiwanie otrzymaliśmy zaproszenie spoza Bydgoszczy do Sicienka.Ponieważ termin nam odpowiadał ,a więc gościnnie tam wystąpiliśmy. Były bisy i słodki poczęstunek.Dodatkową atrakcją dla nas było zwiedzanie Izby Tradycji Kulturalnej ,skąd m.in. poniżej zamieszczone zdjęcia.

Z naszej strony tj. Zespołu „Teatrzyk” wielkie    DZIEKUJEMY  wszystkim ,którzy nas przyjmowali,  za miłą atmosferę i wspaniałe przyjęcie  w placówkach  tak bliskich naszemu sercu.

Dziękują:  Lonia Butkiewicz, Maria Putz, Ewa Zasada, Grażyna Ziólkowska , Ela Rogowska, Jerzy  Witczak,  Andrzej Zasada.
{gallery}rogowska_marzec{/gallery}
Tekst : Elżbieta Rogowska, Andrzej Zasada
Zdjęcia udostępnione przez E. Rogowską

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu