Ręce i cierpliwość

 Pod okiem instruktorki

Grupa rękodzieła artystycznego zadziwia. Uczestniczki warsztatów cały czas poszerzają swoje umiejętności. To wszystko dzięki instruktorce, Małgorzacie Bruzda.
Małgosia jest osobą niezwykłą. Wierzy bowiem w to, że potrafi nauczyć każdego sztuki wykonywania pięknych kwiatów. To nic, że ktoś ma „niezgrabne ręce”. Można je przecież wyćwiczyć. Cel jest osiągalny poprzez ćwiczenia, determinację i przede wszystkim cierpliwość – mówi zadowolona z zajęć Alicja Grzegórska.
Do grupy dołączyły dwie nowe koleżanki, Balbina i Lusia. Panie zachwycają swoimi umejętnościami stosowania metody, decupage. Jest to dla nas nowa technika wykonywania pięknych rzeczy użytkowychmówi Janina Lackner.
Złote ręce ma również Bożenka Lefelbajn, która nie tylko potrafi wykonać piękne rzeczy, ale również gra na pianinie. „Muzyka łagodzi nie tylko obyczaje”, ale działa również relaksująco, na tych którzy jescze pracująśmieje się Barbara Marcinkiewicz.

Zdolne koleżanki charakteryzują się również tym, że „mają serca jak autobusy”. Kochają ludzi, chcą dzielić się swoimi wytworami. Ostatnie zajęcia przed świętami wielkanocnymi były wyjątkowe.  Na warsztaty zaprosiły Bożenki i Krystyny, które kilka dni wcześniej obchodziły imieniny. Każda solenizantka otrzymała prezent własnoręcznie zrobiony przez członków grupy rękodzieła artystycznego mówi szczęśliwa Bożena Sałacińska.

{gallery}rece{/gallery}
Zdjęcia: Bożena Sałacińska,  Janina Lackner, Barbara Marcinkiewicz.

 

Dodaj komentarz

Close Menu