Skorzystasz z zaproszenia ?

 Na siłowni i sali gimnastycznej

Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy zostali zaproszeni do Klubu Fit4You Healthy Style, znajdującegoo się w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 1, w dawnej Drukarni, na poziomie -1.
Menagerka, Agnieszka Baranowska zaprezentowała seniorom ofertę klubu.

Jesteśmy prozdrowotnym klubem fitness i siłownią w jednym. Działamy od 1.02.2018. Naszym celem nadrzędnym jest  zdrowie fizyczne i psychiczne seniorów. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz zajęć fitness i pragniemy go pernamentnie poszerzać w oparciu o potrzeby zainteresowanych powiedziała Agnieszka Baranowska.

W czasie spotkania dowiedzieliśmy się o proponowanych zajęciach dla różnych grup wiekowych. Zobaczyliśmy ćwiczenia  z jogi, salę fitness, siłownię. Wszystkie urządzenia przetestowaliśmy, są sprawne, bo nic nie popsułyśmymówi z uśmiechem zadowolona Miecia Knitter.

Spotkanie z słuchaczkami KUTW było bardzo sympatyczne. Panie żywo interesowały się różnymi formami zajęć i ćwiczeń.  Powiedziałam, iż wiek nie stanowi przeszkód w podejmowaniu aktywności fizycznej. Można się przecież wspaniale bawić i spędzać czas z przyjaciółmi. Na zakończenie naszego spotkania przekazałam 40 jednorazowych bezpłatnych wejściówek, aby chętni mogli skorzystać z zajęć i zobaczyć jak wygląda nasz klub – powiedziała menagerka Klubu Fit4You Healthy Style,

Karnety wykorzystamy w maju. Będą to prawdopodobnie dwa piątki. Terminy nie są jeszcze ustalone. Klub proponuje nam zajęcia jogi i siłownię. Wszystko będzie dostosowane do naszych możliwościuzupełnia Bożena Sałacińska.

{gallery}fitnes{/gallery}
Zdjęcia: Bożena Sałacińska

 

Dodaj komentarz

Close Menu