Integracja międzypokoleniowa w Pegazie

 Raz na ludowo

„Raz na ludowo ” -integracja  pokoleń w Pegazie
Zakończenie  roku akademickiego 2017/18 Klubu „Pegaz”,  odbyło  się w auli biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Dużą niespodzianką dla klubowiczów i gości był koncert 50 – osobowej grupy dzieci z  zaprzyjażnionego  Przedszkola nr 22. Zespół Pieśni i Tańca „Hajtusie” zaprezentował się w programie „Z tańcem  i muzyką przez Polskę”.   Perfekcja małych wykonawców w tańcu, piosence i poezji wzruszała i  bawiła.  To bylo  po prostu małe” Mazowsze” !
Potem przedstawione zostało sprawozdanie statystyczne z całorocznej działalności Pegaza,  a w nim imponująca liczba 42, klubowych  imprez. Statystykę zilustrowała  prezentacja zdjęć, przypominających te wydarzenia. Były tez podziękowania, kwiaty i zapowiedż programu obchodów 5-lecia Klubu Animacji Kulturalnej „Pegaz”
Dziękuję wszystkim klubowiczom i sympatykom za  uczestnictwo, radość tworzenia i koleżeńską pomoc w realizacji najbardziej  szalonych  pomysłów,  które w rezultacie integrują i wartościowo  wypełniają nasz  wolny czas.
Szczególnie dziękuję pani  Paulinie Gawrych  (kierującej działem imprez) za  całoroczną opiekę.
Renata Repińska
{gallery}przedszkole_pegaz{/gallery}
Zdjecia: Janina Gozdek

 

Dodaj komentarz

Close Menu