Z kujawskim przytupem

 Zakończenie roku akademickiego 2017/18

Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy zakończyli uroczyście rok akademicki 2017/18. W części  artystycznej wystąpił Zespół  „Łochowianie”.

Ostatni wykład wygłosiła dr Katarzyna Grysińska – Jarmuła. Przedstawiła XIX wieczną Bydgoszcz i to, co zostało nam z tamtych lat. Temat wszystkim bardzo się podobał. Były brawa na stojąco. W imieniu słuchaczy, za wykład podziękowała Renata Repińska, przewodniczka po Bydgoszczy.
Następnie przewodniczący Rady Naukowo – Programowej, dr Adam Kosecki wręczył kierownikom sekcji, dyplomy z podziękowaniami za zaangażowanie w pracę spoleczną na rzecz naszego uniwersytetu. Były również podziękowania indywidualne za wybitne osiagnięcia artystyczne. Dr Kosecki podziękował również Radzie Słuchaczy, która kończy w czerwcu drugą, dwuletnią kadencję.
Bożena Sałacińska z Andrzejem Zasada podziękowali dr Adamowi Koseckiemu, przewod. Rady Naukowo – Programowej KUTW oraz mgr Agnieszce Lewandowskiej, sekretarzowi Rady, za pierwszy rok pracy. Dzięki nim nastąpiły korzystne zmiany organizacyjne, które już zaczęły procentować.
Za brawurowy występ Zespołu „Łochowianie”, podziękowała Jadwiga Obrzeżgiewicz. Potem wszyscy wykrzyczeli magiczne słowo – WAKACJE!

{gallery}zakonczenie_2018{/gallery}
Zdjęcia: Edwin Bir, Bożena Sałacińska

 

Dodaj komentarz

Close Menu