Propozycja Urzędu Marszałkowskiego

 

 KUTW-owicze na planie filmowym

Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy zostali zaproszeni kolejny raz na plan filmowy. Tym razem seniorzy statystowali do spotu reklamującego fundusze unijne, wydatkwane w województwie kujawsko – pomorskim. Realizatorem filmu jest Fly Film z Warszawy. Miejscem realizacji spotu był Park Kochanowskiego w Bydgoszczy, znajdujący się nieopodal „Copernicanum”.
Scena, w której graliśmy przedstawiała spokojne życie przypadkowych ludzi znajdujących się w parku. Główną rolę zagrała Aleksandra Żelazo, instruktorka fitness i personalna trenerka joggi z Warszawy. Piękna wygimnastykowana kobieta zajmuje się na codzień sportem i aktywnością ruchową ludzi w różnym wieku relacjoonuje Zofia Perkowska.
Pierwszy raz mogłam obserwować pracę ludzi zwiazanych z filmem. Reżyser, Andrzej Stopa, instuował nas, kto i co ma zrobić w danym momencie. Byliśmy chyba zdolną grupą, bo powtórzeń  było niewieleśmieje się Basia Piłat.
Spot emitowany będzie w telewizji regionalnej, mediach elektrnicznych od września br. Cieszy mnie to, że wspólnie z koleżeństwem z naszego uniwerku, mogłam brać udział w takim przedsięwzięciu.Powiem wnukom, o tym wydarzeniumówi z powagą Mirosława Bilska – Anioł.
Grupa 15 słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy została uhonorowana za swoje poświęcenie. Marszałek Piotr Całbecki nagrodził seniorów cennymi upominkami, które pozostaną pamiątką po „filmowej przygodzie”.

Zdjęcia i tekst: Bożena Sałacińska
{gallery}spot_film1{/gallery}
Zdjęcia z planu  spotu  –  Fly Film
{gallery}spot_film2{/gallery}

 

Napisz komentarz