Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Szkolenie w „Auli Nova”
For. Bożena Sałacińska

Szkolenie w „Auli Nova”

W „Auli Nova” Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyły się bezpłatne wykłady i warsztaty na temat np. nowoczesnych form opieki, które powstają w oparciu o nowe technologie.

W szkoleniu wzięło udział tylko 42 słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pozostałe środowiska senioralne z Bydgoszczy pomimo zaproszenia, udziału nie wzięli. Organizatorem zajęć był Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Projekt warsztatów został opracowany w ramach realizacji projektu „Promocja zdrowego i aktywnego starzenia”. Podczas spotkania rozdawane były materiały promocyjne.  Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał certyfikat udziału.

Szkolenie było ciekawe. Organizacja sprawna. Otrzymane materiały promocyjne z pewnością mi się przydadzą. Wspaniałe były przerwy kawowe z serwowanym pysznym ciastem i owocami. Bardzo smakował mnie i pozostałym uczestnikom szkolenia, obiad przygotowany przez „Stołówkę u Niny”. Właścicielka uczelnianej stołówki zapraszała na pyszne, tanie obiady przez cały tydzień. Z pewnością skorzystam
mówi z uśmiechem Krystyna Berg.


Dodaj komentarz

Close Menu