Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

U podologa
Fot. Halina Idzikowska-Banasiak

U podologa

Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku współpracuje od dwóch lat ze Szkołą TEB Edukacja. Słuchacze w tym okresie brali już udział w warsztatach fotograficznych i kosmetycznych. W tym roku zaproponowano nam zabiegi podologiczne.

Zabiegi podologiczne rozpoczęły się w październiku, w budynku Policealnej Szkoły TEB Edukacja, znajdującej się w Bydgoszczy, przy ul. Dworcowej 71. Wykonywane są one przez studentki, pod czujnym okiem mgr Natalii Jurczak-Bełdyckiej.

Do końca listopada 2018 r z zabiegów leczenia i utrzymania stóp w dobrej kondycji skorzysta łącznie 38 osób. Wśród korzystających z dobroczynności zespołu są panie i nieliczni panowie. Leczeniu podlegają wrastające i bolące paznokcie, odciski, modzele, nagniotki i wszelkie zmiany patologiczne w obrębie stóp. Korzystający z zabiegów są szczegółowo informowani o sposobach utrzymania stóp w dobrej kondycji.

Wszyscy nasi słuchacze są bardzo zadowoleni z prowadzonej akcji. Wyrażają swą wdzięczność i proszą o jej kontynuowanie również w 2019 r. Należy zaznaczyć , że zabiegi są bezpłatne, mówi – zadowolona, Jadwiga Obrzeżgiewicz.

Organizacją uczestnictwa zajmuje się Halina Idzikowska-Banasiak (tel.504-145-081). Wystarczy zadzwonić i uzgodnić termin wizyty.

Dodaj komentarz

Close Menu