Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Pożegnanie roku
Fot. Bożena Sałacińska

Pożegnanie roku


Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy spacerują po Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku niezależnie od pogody i pory roku. Motywacją jest przede wszystkim utrzymanie kondycji fizycznej oraz integracja studentów – seniorów.

Ostatni spacer w roku 2018 motywowany był przede wszystkim gubieniem kalorii po obfitych Świętach Bożonarodeniowych. Była również okazja do podzielenia się z koleżankami, jak spędziliśmy święta w gronie rodzinnym – relacjonuje Alicja Grzegórska.

Grupę prowadziła Elżbieta Łukomska. Wybrała piękne tereny wokół jezior. Przeszliśmy też przez Ogród Botaniczny. Potem z ogromną radością poszliśmy, jak zwykle, do „Kumerówki”. Tam wspominaliśmy to, co fajnego działo się na KUTW. Przy gorącej kawie i nie tylko, czas szybko mijał. Umówiliśmy się na kolejny spacer dnia 3 stycznia już w2019 roku! – mówi entuzjastycznie Barbara Barańczyk.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. I have recently started a website, the info you provide on this site has helped me tremendously. Thank you for all of your time & work.

  2. This website is my aspiration, really wonderful design and perfect written content.

Dodaj komentarz

Close Menu