Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Gimnastyka umysłu
Fot. Alina Wiśniewska

Gimnastyka umysłu

Grą w brydża zainteresowała słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy, Alina Wiśniewska. Sekcję brydżową prowadzi od kilku lat. Jest pasjonatką, ale również osobą empatyczną.Dzięki temu cały czas liczba osób grających systematycznie się zwiększa.

   
Zajęcia odbywają się w czwartki od godz.10-oo. Kończymy je wtedy, gdy zaczynamy odczuwać głód lub jest konieczność opuszczenia sali – mówi z uśmiechem Alinka.
Bardzo lubię grać w karty. Cieszę się, że mamy taką grupę na naszym „uniwerku”. Obawiałam się, że jak przejdę na emeryturę, nie będę miała możliwości miłego spędzenia czasu wolnego – dzieli się swoimi radościami Elżbieta Żurawa.
Atmosfera w grupie jest wspaniała. Nie wagarujemy, wszyscy w komplecie przychodzą na zajęcia.Tak lubimy się spotykać, że nie przerywamy zajęć podczas ferii czy wakacji letnich. Graliśmy w karty nawet podczas tegorocznego, upalnego lata. To chyba uzależnienie od kart i potrzeba spotykania się ze wspaniałymi koleżankami i kolegami – śmieje się Grażyna Ziółkowska.

Dodaj komentarz

Close Menu