Nasze wyjazdy z GOLD TOUREM

Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy, wypoczywali i leczyli się drugi raz w Truskawcu na Ukrainie. Wyjazd zorganizowało Biuro Podróży „Gold Tour z Prudnika.


W niewygórowanej cenie pobytu były konsultacje lekarzy różnych specjalności oraz 6-8 zabiegów rehabilitacyjnych dziennie.
Czas wolny wypełniony był spacerami po Truskawcu, wycieczkami do Drohobycza i Lwowa.  Na długo pozostanie wszystkim w pamięci, zabawa taneczna, która inspirowana była tradycjami weselnymi Podkarpacia. Wieczorami można było zająć się grami towarzyskimi, oglądaniem filmu o historii Truskawca.
Wszyscy do domów wrócili zadowoleni, wypoczęci oraz dobrze zdiagnozowani. Niektórzy już planują kolejny wyjazd do ukraińskich sanatoriów. Rozważają ponowny wyjazd do  Truskawca lub Odessy.


Prezes „Gold Touru”, Krzysztof Rutkowski. proponuje słuchaczom KUTW nowy kierunek wypoczynku sanatoryjno – leczniczego. W komunikatach na  stronie www.kutw.pl jest szczegółowa  informacja o błotach leczniczych w Rumunii. Wyjazd planowany jest na 13 -27 czerwca 2019 roku. Cena jest rewelacyjna. Biuro gwarantuje nam wysoki poziom usług leczniczych i sanatoryjnych – zaprasza Bożena Sałacińska.
Zapisy przyjmuje Bożena Sałacińska.
Kontakt:mail bozena@salacinska.pl
tel. 52 52 0 61 61
kom. 666 311 267


Napisz komentarz