Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Piękna nasza Polska cała
Mieczysława Knitter

Piękna nasza Polska cała

W Klubie Podróżnika „Dookoła Świata” prezentował swoją znajomość pięknej Polski, Andrzej Bohatyrewicz, słuchacz Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w  Bydgoszczy. Spotkanie zatytułował „Piękna nasza Polska cala”!

Słuchając opowieści z dalekich podróży, dla wielu z nas zwiedzenie tych krajów pozostaje tylko w sferze marzeń. Ciekawe miejsca w Polsce są dla każdego w zasięgu ręki. Po przejściu na emeryturę powiedziałem sobie, że będę robił tylko to, co lubię – więc jesienią i zimą planuję, a wiosna i latem zwiedzam. A co zwiedzam ? Jadę tam, dokąd rzadko zajeżdżają wycieczki z biur podróży. Ja, mając swoje drogi, mogę pozwolić sobie na miejsca mniej popularne, mało komu znane. Czasami jest to wycieczka w nieznane w sensie dosłownym, choć mam ją dopracowaną w szczegółach – powiedział podróżnik.
Andrzej organizuje ciekawe, tanie, jednodniowe wycieczki. Z każdej z nich jestem bardzo zadowolona. Będąc pilotem, ma wspaniały kontakt z uczestnikami wycieczki.  Imponuje wszystkim perfekcjonizmem i bogatą wiedzą – mówi uczestniczka wypraw, Barbara Kowalczyk.Dodaj komentarz

Close Menu