Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Konsultantka medyczna KUTW

Konsultantka medyczna KUTW

Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku współpracuje od trzech lat ze Szkołą TEB Edukacja w Bydgoszczy. Słuchacze w tym okresie brali już udział w kilku projektach.


W tym roku akademickim zaproponowano nam zabiegi podologiczne.
Realizowane są one od października 2018 r. w budynku Policealnej Szkoły TEB Edukacja, znajdującej się w Bydgoszczy, przy ul. Dworcowej 71. Wykonywane są przez studentki, pod czujnym okiem mgr Natalii Jurczak-Bełdyckiej.


Każdorazowo zapraszane są cztery osoby. Odbędą się jeszcze 3 sesje. Leczeniu podlegają wrastające i bolące paznokcie, odciski, modzele, nagniotki i wszelkie zmiany patologiczne w obrębie stóp. Korzystający z zabiegów są szczegółowo informowani o sposobach utrzymania stóp w dobrej kondycji.
Wszyscy nasi słuchacze są bardzo zadowoleni z prowadzonej akcji. Wyrażają swą wdzięczność i proszą o ich kontynuowanie. Należy zaznaczyć , że zabiegi są bezpłatne – mówi zadowolona z trzech zabiegów, Elżbieta Pańka. Organizacją uczestnictwa zajmowała się Halina Idzikowska-Banasiak.

Z uwagi na liczne proponowane seniorom projekty medyczne ich doborem i organizacją zajmie się Genia Szczesik, która przyjęła funkcję konsultanta medycznego KUTW. Osoby, które będą chciały skorzystać z bezpłatnych, proponowanych nam zabiegów, warsztatów i szkoleń, proszone są o stały kontakt z koleżanką. Informacja o naszym  przystąpieniu do projektu medycznego ukaże się w komunikatach na naszej stronie – informuje Bożena Sałacińska.

Ten post ma 10 komentarzy

  1. so exicted i can come to this website to see your amazing post.
    really grateful to leave a footprint here.
    You revealed this well! i will always comeback here to follow your next article http://ceme.name

  2. Çocuk Kitapları Çok Okunan Romanlar 2016

Dodaj komentarz

Close Menu