Sekrety herbat ziołowych

W Klubie „Casimirus” słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy spotkali się z Bernadetą Staśkiewicz i Tomaszem Biskupskim, pracującymi w firmie KAWON.

Po prelekcji pt. „Sekrety herbacianych zakupów” wiemy już jak wybierać zdrowe i dobre produkty, jakie zioła stosować na poszczególne objawy chorobowe – relacjonuje Barbara Piłat.

KAWON – jest polską, rodzinną firmą o ponad 40-letniej tradycji zielarskiej, a od 1990 r przedsiębiorstwem produkującym lecznicze preparaty ziołowe, herbatki owocowe i klasyczne oraz zioła przyprawowe.

Tomasz Biskupski stwierdził, że cały czas trwa rozbudowa bazy produkcyjnej i magazynowej. Doskonali się proces produkcji, przez co KAWON stał się czołowym producentem leczniczych herbatek ziołowych w Polsce.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Każdy z jego uczestników otrzymał drobny upominek, a Alicja Grzegórska otrzymała nagrodę za posiadaną wiedzę dot. ziołolecznictwa. Prelegent zachęcał nas do zwiedzenia zakładu w Gostyniu. Może uda się go zwiedzić wykorzystując planowane wycieczki – zastanawia się, Małgorzata Bolewska.

Tags

Napisz komentarz