Przerwane tournée

Klub Animacji Kulturalnej „Pegaz” jest w trakcie kilkumiesięcznego tournée po województwie kujawsko – pomorskim. W środowisku senioralnym prezentują spektakl pt. „Liliowy kapelusz”.
Grupa ma za sobą również występy w bydgoskich UTW. We wszystkich środowiskach senioralnych przedstawienie wg scenariusza, scenografii, w reżyserii Renaty Repińskiej cieszy się dużym zainteresowaniem. Każde kończy się gromkimi brawami na stojąco.
Grupa „Pegaz”zaprezentowała „Liliowy kapelusz” koleżankom i kolegom z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy. Tym razem był to koncert dedykowany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Aby wejść do sali koncertowej Copernicanum należało kupić los. Każdy z nich wygrywał. Loteria fantowa bardzo wszystkim się podobała. „Express do kawy” wylosowała Maja Bleja. Co faktycznie dostała, nich będzie tajemnicą organizatorów !
Cieszy to, że wszyscy świetnie się bawiliśmy. Były występy koleżanek i kolegów. Pięknie zaprezentował się również Zespół „Halka”. Najważniejsze jednak jest to, że włączyliśmy się do akcji Jurka Owsiaka i zebraliśmy pieniądze na szczytny cel – mówi Bożena Wysocka.

Tags