Babcie i dziadek w przedszkolu
sobota, 28, styczeń 2017 16:53 Bożena Sałacińska

 Słuchacze KUTW w  "Kacperkowym Świecie"

Sekcja wolontariacka Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku od kilku lat współpracuje z Przedszkolem „Kacperkowy Światek”. Grupa 4-latków zaprosiła przedstawilieli KUTW na spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Mali aktorzy recytowali wiersze, śpiewali, grali na instrumentach, tańczyli. Po brawurowo zakończonym programie wyreżyserowanym przez panią wychowawczynię Ewę Piaseczną. Seniorzy nagrodzili przedszkolaków gromkimi brawami.
Potem goście otrzymali prezenty wykonane przez maluchy. Piękne podstawki pod szklankę zrobiły wrażenie na obdarowanych.
Seniorzy wręczyli dzieciom torebki z prezentami, w których znalazły się m.in. długopisy, odblaski, słodycze, korale dla dziewczynek, korony. Upominki otrzymały również panie  przedszkolanki w podziękowaniu za zaproszenie.
Po wymianie prezentów, były wspólne zabawy. Pląsy z dziećmi prowadziła wesoła babcia Zosia. W tej roli sprawdziła się znakomicie. Wspólne zabawy zakończyły się poczęstunkiem. Była kawa, ciasteczka i owoce.


Zdjęcia: Bożena Sałacińska. Edwin Bir

 

Komentarze   

 
+1 #2 Ewa P. 2017-01-30 19:37
Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzone chwile w naszym przedszkolu. Najdłużej w naszej pamięci pozostaną wspólne tańce i zabawy z Babciami. Dla czterolatków występ przed tak sympatyczną widownią był przyjemnością ale i dużym wydarzeniem. Przez cały dzień dzieci wspominały Babcie i Dziadka ;) Do zobaczenia za rok!! :)
Cytować
 
 
+5 #1 SEKCJA WOLONTARIATU 2017-01-28 19:05
Były to niezapomniane chwile, dzięki zaproszeniu przez Panią EWĘ PIASECZNĄ i cudowną gromadkę przedszkolaków z przedszkola "Kacperkowy Światek". Dzieci przygotowały bardzo piękny program dla "innych" babć. Dedykowane skecze, wierszyki, piosenki oraz śliczne prezenciki sprawiły nam ogromną radość. O prezentach dla "małych artystów" i Pań Wychowawczyń jak zwykle pamiętała Pani Bożena, Ala, Ania, Lila, Miecia, Danusia i dziadek Edwin. Dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę.
Cytować
 

Dodaj komentarz