Bal karnawałowy w Hotelu Park
sobota, 30, styczeń 2016 20:36 Bożena Sałacińska

 

W rytm muzyki całego świata

Tym razem kilkudziesięciu seniorów na miejsce Balu Karnawałowego w stylu dawnych Studniówek wybrało Restaurację Przy IV Śluzie w Park Hotelu. Gościem honorowym była Bożenka Lewandowska, były członek Rady Słuchaczy KUTW.
Zaletą Balu  Karnawałowego w Park Hotelu był fakt, że zabawa była imprezą zamkniętą. Seniorzy KUTW byli jedynymi gośćmi. Na rozpoczęcie zabawy wszyscy jej uczestnicy otrzymali od właścicielki  obiektu,  broszurę o  historii Sali Cesarskiej.

- Mieliśmy sporo swobody w rożnego rodzaju grach i zabawach na parkiecie. Przeważały konkursy taneczne. Zabawę brawurowo prowadził świetny bydgoski multiinstrumentalista, Jurek Paterski. Każdy zwycięzca konkursu otrzymał drobny upominek rzeczowymówi organizatorka zabawy, Jadwiga Obrzeżgiewicz.

-Jedzenie było wyśmienite, a trunki szlachetne. Bawiliśmy się do zamknięcia lokalu. Nie sądziłem, że moje koleżanki mają jeszcze tyle energii. Widać to było szczególne w czasie ewolucji na parkieciemówi z uznaniem Maciej Banasiak.

-Piękno nie zna wieku. Nasze koleżanki nie ukrywają swojego peselu. Nie marnują pieniędzy na operacje plastyczne. Idą przez życie z uniesionymi wysoko głowami. W czasie tańców na parkiecie trudno było oderwać od nich wzrok. Szczególnie pięknie wypadł polonez zatańczony na zakończenie balu przez wszystkich uczestników zabawy. Czuliśmy się jak na Studniówce - dzieli się swoimi wrażenia  Janinka Lackner

- Na balu gościliśmy Bożenkę Lewandowską. Jej stan zdrowia, pozwolił na skorzystanie z naszego zaproszenia. Za co Jej serdecznie dziękujemy.Takiej możliwości nie miała Halinka Derbich, która nadal nie ustabilizowała swojego organizmu. Życzymy Jej dużo zdrowia i liczymy, że przy następnej okazji będzie bawiła się z nami. Naszym marzeniem jest utrzymywanie kontaktów z osobami, które musiały ograniczyć swoją aktywność, aby podjąć intensywne leczenie - mówi Bożena Sałacińska.

  

Komentarze   

 
0 #9 BożenaS. 2016-02-29 19:56
Fotorelacja na www.bydgoszcz.pl, zakładka = strefa seniora
Cytować
 
 
+1 #8 BożenaS. 2016-01-31 13:51
Fotorelacja na www.glosseniora.pl, filmiki - www.senioralna.tv
Cytować
 
 
+2 #7 BożenaS. 2016-01-31 13:31
Mały dzieciaczek, to mój wnuczek - Tymek.Przyszedł na kontrolę z tatą i dziadkiem, aby zobaczyć jak bawi się babcia-Bożenka.
Cytować
 
 
+1 #6 WI -FI 2016-01-31 10:14
Chapeau bas - za uchwycenie tych pięknych chwil obiektywem aparatu fotograficznego . Myślę, że Jurek dedykuje Kasi Giżyńskiej /foto 37/ odznaczonej przez społeczność KUTW talizmanem "MISS WIGORU I WIOSENNEJ ENERGII" piękny utwór -Only You - z a z d r o s z c z ę !!!!!!!!!!!
Cytować
 
 
+1 #5 Bożena Lewandowska 2016-01-31 09:08
Dziękuję za zaproszenie, zabawa była super,krótka i bardzo intensywna,ale pełna radości i niespodzianek.J urek Paterski jak zwykle świetnie bawił wszystkich a pań z KUTW-u nie trzeba było specjalnie zapraszać do tańca.
Cytować
 
 
+1 #4 BożenaS. 2016-01-30 23:21
Wszystkim uczestnikom zabawy, wielkie podziękowania za stworzenie wspaniałej atmosfery, wspólnej imprezy. Oby takie chwile trwały wiecznie.
Cytować
 
 
+2 #3 BożenaS. 2016-01-30 23:20
Super podziękowania dla naszego Jurka Paterskiego. To człowiek ORKIESTRA!
Cytować
 
 
0 #2 BożenaS. 2016-01-30 23:19
Dziękuję Jadzi Obrzeżgiewicz za zorganizowanie wspaniałej zabawy karnawałowej.
Cytować
 
 
+1 #1 Krysia 2016-01-30 21:11
I ja tam byłam i świetnie się bawiłam -towarzystwo udane
Cytować
 

Dodaj komentarz