Barbórkowo - Mikołajkowe przygody
piątek, 08, grudzień 2017 20:49 Bożena Sałacińska

 Spacer, ognisko, zabawa

Spacer Barbórkowo - Mikołajkowy przygotowali członkowie sekcji nordic walking, Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy. Basia i Tadeusz Kochański zabezpieczyli niespodzianki, pychotki i dobry humor. Wszystko było związane z Mikołajkami i imieninami Baś: Kochańskiej, Komosińskiej, Kowalczyk, Olejniczak, Piłat.

Spacer rozpoczął się jak zwykle na pętli tramwajowej w Myślęcinku. Tam wszystkie Basie zostały sfotografowane pod banerem przygotowanym przez Zosię Jaworską. Potem spacer. Przy centrum ekologicznym  było ognisko, zabawa przy dobrej muzyce oraz smakołyki przygotowane przez Solenizantki.

Był również happy end. Basia Kochańska zgubiła 100 zł. Stało się to prawdopodobnie przy wyjmowaniu chusteczki z kieszeni kurtki. Wszyscy podjęli próbę ich odnalezienia. Basia odzyskała stracony banknot poniesiony przez wiatr, daleko od naszego miejsca biesiadowania. Sprawczynią radości Solenizantki była Elka Łukomska, która nie przerwała poszukiwań mimo, że wszyscy uznali już je za bezsensowne!


Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Lila Kazubowska, Barbara Kowalczyk

 

Komentarze   

 
+1 #4 BożenaS. 2017-12-14 21:04
Panie Bogdanie!
Fotoreportaż można oglądać w dwojaki sposób:
- Klikając na pierwsze zdjęcie, fotki "same się przeglądają".
- Jest również możliwość rozpoczęcia oglądania zdjęć od dowolnej fotki. Jeśli ktoś chce je dalej oglądać powinien kliknąć na strzałki znajdujące po obu stronach zdjęcia (do tyłu, do przodu).
Pozdrawiam
Cytować
 
 
+4 #3 Basia P. 2017-12-11 16:37
Dziękuje za tak liczny udział naszym koleżankom i kolegom w wspólnym świętowaniu imienin. Szczególne podziękowania dla Zosi i Lilki za przygotowane prezenty dla nas solenizantek.Zo sia jesteś,,wielka, ,za taki baner.Dziękuję !!!
Cytować
 
 
0 #2 Bogdan Domeracki 2017-12-09 09:58
Wielkie brawa dla Waszej aktywności...! Uwaga techniczna... Czy nie uważacie Państwo, że Wasze fotografie byłoby lepiej publikować jako albumy...!? Byłoby to wygodniejsze przy oglądaniu takiego reportażu... Oglądając fotografie w opublikowanej przez Was formie, musimy otwierać każde foto osobno... W albumach jest łatwiej się przemieszczać, zarówno do przodu jak i do tyłu, bo wystarczy tylko kliknąć na stosownych strzałkach... Pozdrawiam Was serdecznie
Cytować
 
 
+3 #1 WI - FI 2017-12-08 21:46
Basia, Basika, Baśka, Bara-bara i Basieńka to zgrany kwintet. Grać w ich orkiestrze to miłe uczestnictwo - już stroimy instrumenty na kolejny koncert !!
Cytować
 

Dodaj komentarz