Czarny protest KUTW?
wtorek, 21, luty 2017 16:07 Bożena Sałacińska

 Przypaqdek, czy protest?

Tematem spotkania była mikro i makro fotografia. Wdzięcznym  obiektem do wykonania ćwiczenia były kwiatki Małgosi Bruzda, pierścionki, zegarki, logo firm. Ćwiczenia wykonywali wszyscy z dużą radością i podziwem dla swoich osiągnięć.
Podczas wykonywania ćwiczeń przez dziesięć obecnych pań - zorientowaliśmy się, że aż sześć z nich ubrane były w czarne bluzeczki, sweterki.
- Stwierdziłyśmy, że wyglądamy tak, jakbyśmy brały udział w czarnym proteście. Dobrze, że dwie Janinki, Grażynka i Ulka miały kolorowe bluzeczki - śmieje się Basia Kowalczyk.
Po zakończonych już zajęciach wywiązała się dyskusja na temat powodów zakazu robienia zdjęć w muzeach. Na zadane pytanie przez jedynego przedstawiciela płci męskiej,Jurka Puzowskiego, wyczerpująco odpowiedział prowadzący, Radosław Sałaciński.
Przewodnicząca RS, Bożena Sałacińska,  zwróciła się z prośbą do członków sekcji o wykonywanie  zdjęć na zajęciach, w których sami uczestniczą. Chodzi bowiem o to, aby dla każdej grupy, sekcji, klubu znaleźć miejsce na stronie, aby uwidocznić działania i pracę wszystkich sekcji.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/czarny-protest-kutw#sigProGalleriaaf3a232f71

 

Komentarze   

 
0 #4 Barbara 2017-03-06 17:06
Pani Bożeno,skoro zaglądam na Wasze strony to chyba mogę zwrócić uwagę??? Wszyscy jesteśmy omylni, ja z pewnością też... Krytykę przyjmuję z pokorą. Pozdrawiam serdecznie.Jeże li chodzi o Pani pracę nad stroną (zdjęcia, teksty)nie śmiała bym niczego zarzucać, bo po prostu nie ma czego.Wykonuje Pani kawał dobrej roboty. Życzę sukcesów i pozdrawiam wiosennie.
Cytować
 
 
0 #3 BożenaS. 2017-03-01 17:30
Panią Barbarę, uprzejmie informuję, że odpowiadać mogę za to i jak piszę. Niestety oprogramowania strony nie zmienię i wpływu na to nie mam. Może "krytykantka" to potrafi zmienić i nauczyć program odmiany nazw miesięcy! Ja tego nie potrafię i nie wiem czy to w ogóle jest możliwe!
Cytować
 
 
0 #2 Barbara 2017-03-01 17:09
Teksty ciekawe, zdjęcia ładne.... Jest jednak małe "ale".Piszemy(n p): 1 marca, 24 grudnia... Niestety drażnią mnie wpisy:1 marzec i.t.d. Pozdrawiam
Cytować
 
 
+2 #1 Barbara K 2017-02-21 21:51
...szeroki zoom, wąski zoom,lepiej korzystać ze swiatła zastanego,lampą tylko się wspomagać etc. etc.ileż to więcej wiemy!!!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz