TOUR seniorów KUTW
wtorek, 08, sierpień 2017 20:18 Bożena Sałacińska

 KUTW-owicze u Wyczółkowskiego

Tym razem wybraliśmy się w "odwiedziny" do Leona Wyczółkowskiego. Grupa licząca 18 uczestników, w tym trzy nowe osoby, udała się do Wtelna mijając po drodze Czyżkówko, Smukałę, Tryszczyn. Na grobie słynnego malarza zapaliliśmy znicze. Dalsza droga prowadziła do Gościeradza, a dalej do Stopki, gdzie zatrzymalismy się na słynną karkówkę z grilla. Po posiłku i odpoczynku ruszyliśmy w drogę powrotną. Po drodze widzieliśmy pracujących na kombajnach żniwiarzy. Mieliśmy też okazję obejrzeć stopień zaawansowania budowy obwodnicy Bydgoszczy i trasy S 5. Po drodze widzialiśmy też bociany. Jest to dobrym znakiem, bo oznacza, że jeszcze nie odleciały.
Już dziś zapraszam na wycieczkę wrześniową.
Andrzej Zasada

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/dasz-rade#sigProGalleriaaead978bc0

Zdjęcia: Edwin Bir, Krystyna Drosik, Barbara Kowalczyk

 

Komentarze   

 
0 #3 Basia P 2017-08-10 18:59
Szkoda,ze nie mogłam być. Widać po zdjęciach ,ze ,,wszystko,, dopisywało i było fajnie,Pozdrawi am cyklistów i do następnego wyjazdu.
Cytować
 
 
0 #2 Ela Rogowska 2017-08-09 05:16
Wspaniale!!!Pię kna wycieczka.KIlka dni temu tez tam byłam (grób Wyczółkowskiego ).Zamiast grilla była rybka. Bociany też widziałam. Całej grupie zazdroszczę takiej kondycji. Zyczę udanej następnej wycieczki.Pozdr awiam .
Cytować
 
 
+3 #1 BożenaS. 2017-08-08 20:31
Podziwiam kondycję !
Cytować
 

Dodaj komentarz