Debiut bez nagrody
piątek, 07, październik 2016 18:37 Bożena Sałacińska

 Kazimierki we Wlocławku na ARS

Debiutancka grupa taneczna KUTW po sukcesie w eliminacjach wojewódzkich, nie otrzymaa nagrody podczas finału ogólnopolskiego, który odbył się we Włocławku.

ARS jest imprezą o profilu artystycznym i metodycznym. Obejmuje swoim zasięgiem wszystkie województwa. Celem przeglądu jest zaprezentowanie dorobku artystycznego seniorów, nie tylko solistów ale również duetów oraz zespołów. ARS stwarza możliwości konfrontacji twórczości artystycznej i działalności zespołów artystycznych. Działa na szersze kręgi społeczne poprzez upowszechnianie właściwych wzorców aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nasz zespół "Kazimierki" działa niespełna rok. Sukcesem jest to, że Panie zakwalifikowały się do przeglądu ogólnopolskiego. Oryginalność jaką prezentują "Kazimierki",  opisane  były w artykułach, które ukazały się ostatnio na łamach gazet:  "Głos Seniora" oraz Express Bydgoski".
W najbliższym czasie nasza grupa, zatańczy podczas wizyty  Prezydenta Bronisława Komorowskiego w BIBLIOTECE UKW.
Tancerki zaproszone zostaly również przez Prezydenta Miasta ( 27.10. godz. 12.oo) do prezentacji tańców dawnych pod pomnikiem Króla. Po happeningu związanym z 10 leciem jego istnienia, w ratuszu odbędzie się spotkanie władz Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/debiut-bez-nagrody#sigProGalleriae23ad7f5de

 

Komentarze   

 
0 #2 Marta Nowaczyk 2016-10-10 21:49
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do zespołu.
Cytować
 
 
0 #1 BożenaS. 2016-10-07 18:41
Kazimierki przygotowują kolejny oryginalny program artystyczny. Trwają zapisy nowych członków grupy. Zachęcamy Panie i Panów. Kontakt z Janinką Lackner tel. 606 259 595
Cytować
 

Dodaj komentarz