Decoupage w Leroy Merlin
czwartek, 14, kwiecień 2016 18:50 Bożena Sałacińska

 

Kolejna wizyta

Po raz kolejny szefostwo marketu Leroy Merlin w Bydgoszczy przygotowało specjalne zajęcia dla seniorów KUTW.

- Na początku spotkania pani Karolina Martin dała nam w prezencie kilkanaście firmowych bluzek. Pozostali uczestnicy założyli fartuszki i kamizelki firmowe. Pięknie ubrani zabraliśmy się do pracy. Naszym zadaniem było przyozdobienie doniczek ceramicznych metodą decoupage - relacjonuje Fela Wiśniewska.

- Do pracy zabraliśmy się z pewną dozą nieśmiałości. Zawsze podziwialiśmy prace koleżanki Marii Bąkowskiej, która jest specjalistką w tej dzidzinie pracy twórczej. W Leroy Merlin, pod okiem pani Karoliny i naszej koleżanki, nam również udało się zrobić coś ładnego. Do ślicznych doniczek włożyliśmy zioła, które ufundował nam market - mówi zadowolona  Elka Kałamaja.

- W czasie pracy i po jej zakończeniu raczyliśmy się kawą i pysznym ciastem. Spotkanie było bardzo udane. Cieszyliśmy się z kolejnego miłego spotkania z panią Karoliną, licznych prezentów i niespodzianek, które ufundowało nam kierownictwo  Leroy Merlin - mówi Krysia Czerwińska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/decoupage-w-leroy-merlin#sigProGalleria02ad4db4da


 

Komentarze   

 
0 #4 BożenaS. 2016-04-22 17:12
Fotorelacja na www.glosseniora.pl, www.ukw.edu.pl
Cytować
 
 
0 #3 BożenaS. 2016-04-16 21:07
Fotorelacja na www.gazetasenior.pl
Cytować
 
 
0 #2 GALA 2016-04-15 07:14
Wielkie podziękowania dla LEROY MERLIN za zorganizowanie twórczych warsztatów, za prezenty, za miła atmosferę. Dla organizatorki i pomysłodawczyni spotkania Pani Sałacińskiej duże słowa uznania. Osobne podziękowania za zdolności i ilustrowanie na stronie naszych spotkań.
Cytować
 
 
0 #1 BożenaS. 2016-04-14 20:55
Fotorelacja na www.infofordon.pl
Cytować
 

Dodaj komentarz