Delegatura OPS we Włocławku
sobota, 08, kwiecień 2017 18:15 Bożena Sałacińska

 W Kujawskiej Szkole Wyższej

Przedstawiciele Kujawsko - Pomorskiej  Delegatury Obywatelskiego Parlamentu Seniorów gościli we Włocławku. Prezydium delegatury reprezentowali: Bożena Sałacińska z Bydgoszczy, Jerzy Nowacki z Włocławka i Zbigniew Chwaliński z Torunia.

Członkowie delgatury OPS zostali zaproszeni na  wykład przez słuchaczy Włocławskiego Uniwersytetu Seniora . Problem przemocy wobec seniorów i możliwościach ich wsparcia przedstawiła, Agnieszka  Łoboda, Dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włocławku. Bożena Sałacińska, przewodnicząca Kujawsko - Pomorskiej Delegatury OPS, zapoznała włocławian z dzialaniami podejmowanymi przez Prezydium OPS oraz regionalne struktury.

Podczas spotkania z JM Rektorem Stanisławem Kunikowskim przedstawione zostały zadania OPS, które będą realizowane w najbliższym czasie. Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej jest żywo zainteresowany współpracą z OPS i działaniami na rzecz seniorów. Uczelnia może pochwalić się m.in. tym, że jest już członkiem Kujawsko - Pomorskiego Klastra Seniora.

Prezydium K-P Delegatury OPS podjęło decyzję o tym, że spotkanie wszystkich parlamentarzystów z naszego regionu odbędzie się w połowie października w Toruniu. Jego organizatorem będzie gen. Zbigniew Chwaliński.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/delegatura-ops-we-wloclawku#sigProGalleria7a7811562a

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, powierzone przez KSW

 

Dodaj komentarz