Do koguta przyszła kurka, bocian, tancerka ....
środa, 01, marzec 2017 19:10 Bożena Sałacińska

 Słuchacze KUTW bawili się w Barze "Pod Kogutem"

Kolejny raz grupa słuchaczy KUTW spotkała się w Barze "Pod Kogutem". Tym razem powodem był tzw. śledzik, czyli ostatni dzień ostatków, świętowany zawsze we wtorek przed środą popielcową. Jest to ostatnia okazja, żeby zabawić się przed Wielkim Postem.

Do Koguta przyszła kurka, bocian, wróżka, tancerka, diabełek, a nawet śmierć. Najwięcej respektu wyzwalał jednak talib. Najwazniesze, że wszyscy świetnie się bawili, bo śmierć obwieściła, że nikogo z zebranych, nie uśmierci bo na to jeszcze nie zasłuzyli!

Przy świetnie dobranej muzyce z lat osiemdziesiatych, nogi same tańczyły. Nikogo nic nie bolało, co z pewnością cieszyło ZUS! Zadowolony był również nasz DJ Andrzej Bohatyrewicz widząc, że wszyscy świetnie się bawią. W podzięce za swój profesjonalizm, wszystkie panie nagrodziły Andrzeja - słodkim buziakiem!

Podczas zabawy, sekcja wolontariacka zbierala pieniądze na organizowany Dzień Kobiet w Domu Samotnej Matki. Banknoty wrzucano ochoczo z uwagi na to, że bocian straszył, że w tym roku podrzuci dziecko. Pieniądze zebrała również wróżka, która przepowiadała kazdemu świetlaną przyszłość!


Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Lila Kazubowska, Barbara Kowalczyk, Andrzej Bohatyrewicz

 

Komentarze   

 
+5 #6 Wolontariat 2017-03-02 06:38
Radosne spotkanie z pochodem zapustnym i cel szlachetny. Myślałam, że zbierzemy pieniążków na kawę-a tu taaaaaka kwota=huuuuura. Zabierzemy z sobą kawę, ciasto, naszych artystów. Te wizyty u samotnych kobiet są trudne, pełne emocji. ale jest taki dom w Bydgoszczy zamieszkały przez 100 kobiet z dziećmi.
Cytować
 
 
+5 #5 Barbara K 2017-03-01 22:05
"A na razie kołyszą nas noce,
A na razie kołyszą nas dni,
Choć już życia, psiamać, popołudnie,
Jest cudnie, jest cudnie." i
jak widać na złączonych fotkach było cudnie!!!
Cytować
 
 
+3 #4 Danuta 2017-03-01 21:52
Brawo Basia i Tadziu ! brawo dla wszystkich aktywnych seniorów !
Cytować
 
 
+6 #3 BożenaS. 2017-03-01 20:35
Wrzuciłam bardzo dużo zdjęć. Powodem jest to, że wszystkie są śliczne. Na każdym z nich są piękne uśmiechnięte buźki! Widać, że świetnie się bawiliśmy i nie szczędziliśmy sobie uśmiechów i buziaków!
Cytować
 
 
+6 #2 BożenaS. 2017-03-01 20:33
Sekcja wolontariacka zebrała 250 zł. Mamy wielkie serca, jesteśmy empatyczni i to jest piękne!
Cytować
 
 
+5 #1 BożenaS. 2017-03-01 20:31
Organizatorami kolejnej udanej zabawy byli kochający się - Kochańscy! Dziękujemy
Cytować
 

Dodaj komentarz