Zadebiutował "Trzeci oddech"

 5 plus - rozbawiał seniorów

W Dzień Seniora zadebiutowała Grupa Form Różnych "Trzeci Oddech". W jej składzie jest  pięć osób z nazwiskiem na literę "K" i jedna na "J", czyli: Kazubowska, Kochańska, Kochański, Kowalczyk, Kulas i Jaworska.
Grupa ze swoim debiutanckim programem wystąpila w Centrum Trzeciego Wieku im.Sue Ryder w Fordonie. Publiczności zaprezentowali m.in. kabaretowe scenki małżeńskie. Nie zabrakło aktorskich piosenek i wierszy Okudżawy oraz wspólnych śpiewów z licznie zebranymi widzami. Lilka i Zosia wystąpiły w  scence "Pizza".  Basia i Tadziu zaprezentowali wiersze satyryczne.
- Na koniec były brawa, które sprawiły nam ogromną radość. Potem była kawa i ciasteczka, wspólne ciepłe rozmowy z seniorami i kierownictwem placówki - wspomina jedyny mężczyzna w grupie, Tadeusz Kochański.
- Nie pierwszy raz mamy kontakt z Barbarą i Tadeuszem Kochańskimi. Poprzednio prezentowali się jako duet. Tym razem wystąpili już jako sześciosobowa grupa. Z niecierpliwością  czekać będziemy na kolejny występ grupy z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy - mówi pani Stasia z Sue Ryder.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/feed/com_content/2210#sigProGalleriab3a37c8e74

Zdjęcia: powierzone

 

Komentarze   

 
0 #1 Elka Ł. 2017-12-07 14:26
Brawa dla Grupy Kabaretowo-Teat ralnej "
"Trzeci Oddech"-jesteśc ie wspaniali,piękn ie
wyglądacie i sprawiliście ogromną radość
pensjonariuszom Centrum im.Sue Ryder .
Cytować
 

Dodaj komentarz

Łezka na rękopisie

   Spotkanie autorskie


Więcej...

Przeszłość z przyszł...

   Słuchacze KUTW w Toruniu


Więcej...

Polskie Carcassonne

   X - lecie Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego


Więcej...
«
»