Mikołaje i cyberprzestrzeń

 Ostatni wykład w 2017 roku

Ostatni wykład na Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bydgoszczy rozpoczął się od wizyty dwóch Mikołajów.  Byli nimi asystenci eurodeputowanego Janusza Zemke: Ireneusz Nitkiewicz, bydgoski radny i Zbigniew Welenc. Ireneusz Nitkiewicz złożył seniorom serdeczne życzenia świąteczno - noworoczne. Potem oboje panowie wręczyli słuchaczom KUTW długopisy oraz kalendarze na rok 2018.

W części artystycznej wystąpił zespół wokalny "A-nutki", kierowany przez Agatę Pufal. Po brawurowym występie, wszyscy członkowie chóru otrzymali dyplomy okolicznościowe z rąk Przewodniczącego Rady Naukowo - Programowej, dr Adama Koseckiego. W ten symboliczny sposób Uczelnia chciała uhonorować wspaniałą, pięcioletnią pracę grupy.

Wykład na temat "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni" przedstawił absolwent i pracownik Wyższej Szkoły Handlowej z Warszawy, Adrian Oleksiak. Zwrócił on uwagę na zagrożenia, które wynikają z ogromnych możliwości nowoczesnych technologii elektronicznych.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/feed/com_content/2219#sigProGalleria20f99f00af

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Edwin Bir

 

Komentarze   

 
+4 #7 BożenaS. 2017-12-16 21:11
W imieniu słuchaczy dziękuję Mikołajom za wręczenie wszystkim naszym studentom praktycznych kalendarzyków na nadchodzący nowy rok 2018.
Cytować
 
 
+4 #6 BożenaS. 2017-12-16 21:07
Piękne kwiaty i laurki zostały wręczone Rektorom, pani Kanclerz, Przewod. Rady Naukowo - Programowej dr Adamowi Koseckiemu, Agnieszce Lewandowskiej i innym życzliwym nam pracownikom Uczelni w podziękowaniu za owocną współpracę!
Cytować
 
 
+4 #5 BożenaS. 2017-12-16 21:03
Dziękuję również Ani Kuś, która z kolei z członkiniami sekcji origami przygotowały świąteczne laurki.
Cytować
 
 
+5 #4 BożenaS. 2017-12-16 21:01
Bardzo serdecznie dziękuję Małgosi Bruzdzie za wykonanie z członkiniami grupy, kwiatów które były podarunkiem dla władz Uczelni.
Cytować
 
 
+4 #3 BożenaS. 2017-12-16 20:56
Bardzo dziękuję pani Agacie Pufal za przygotowanie Zespołu Wokalnego "A-nutki" do występu, który uświetnił nasze ostatnie spotkanie w bieżącym roku kalendarzowym. Członkom zespołu dziękuję za systematyczną pracę nad warsztatem wokalnym i nowym repertuarem.
Cytować
 
 
+10 #2 BożenaS. 2017-12-14 21:02
Panie Bogdanie!
Fotoreportaż można oglądać w dwojaki sposób:
- Klikając na pierwsze zdjęcie, fotki "same się przeglądają".
- Jest również możliwość rozpoczęcia oglądania zdjęć od dowolnej fotki. Jeśli ktoś chce je dalej oglądać powinien kliknąć na strzałki znajdujące po obu stronach zdjęcia (do tyłu, do przodu).
Pozdrawiam serdecznie !
Cytować
 
 
-8 #1 Bogdan Domeracki 2017-12-14 11:15
Wielkie brawa dla Waszej aktywności...! Uwaga techniczna... Czy nie uważacie Państwo, że Wasze fotografie byłoby lepiej publikować jako albumy...!? Byłoby to wygodniejsze przy oglądaniu takiego reportażu... Oglądając fotografie w opublikowanej przez Was formie, musimy otwierać każde foto osobno... W albumach jest łatwiej się przemieszczać, zarówno do przodu jak i do tyłu, bo wystarczy tylko kliknąć na stosownych strzałkach... Pozdrawiam Was serdecznie
Cytować
 

Dodaj komentarz

Łezka na rękopisie

   Spotkanie autorskie


Więcej...

Przeszłość z przyszł...

   Słuchacze KUTW w Toruniu


Więcej...

Polskie Carcassonne

   X - lecie Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego


Więcej...
«
»