"Halo Paryż......" kolejna odsłona
środa, 29, marzec 2017 20:07 Bożena Sałacińska

 "Teatrzyk" w Modraczku

Sztuka  "Halo Paryż, halo Rzym" ponownie na scenie, tym razem w Domu Kultury "Modraczek". Teatrzyk Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z sukcesem wystąpił przed licznie zgromadzoną publicznością w Klubie Seniora. Były brawa i podziękowania dla zespołu teatralno-kabaretowego za przygotowanie i zaprezentowanie  programu.

W drugiej części wieczoru wystąpił zaproszony przez Dom Kultury "Modraczek" chór męski "Halka" od lat znany w Bydgoszczy ze swej artystycznej działalności. Po występach była wspólna kawa  w klubowej kawiarence.

- Dla zespołu  Teatrzyk" był to kolejny, pełen emocji występ, który na długo pozostanie w naszej pamięci - mówi z dumą, Lilka Kazubowska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/halo-paryz-kolejna-odslona#sigProGalleriaca4f88da35

Tekst: Elżbieta Rogowska
Zdjecia: Edwin Bir i Zbidniew Szymański

 

Komentarze   

 
+4 #2 Ela Rogowska 2017-03-30 05:29
Dla zespołu "Teatrzyk"był to kolejny ,pełen emocji występ,który na długo pozostanie w naszej pamięci - tak napisałam w powyższym tekście.Moje słowa myślę w pełni oddają atmosferę tego wieczoru.I za te emocje dziękuję całemu zespołowi.Dzięk uję również koleżeństwu Mieci Knitter i Andrzejowi Bohatyrewiczowi za przyczynienie się do wystąpienia "Teatrzyku"
Cytować
 
 
+4 #1 Ela Rogowska 2017-03-30 05:19
Ogromne podziękowania dla Pani Dyrektor Agnieszki Buzalskiej i Pani Prezes Klubu Seniora Jadwigi Szeliga za umożliwienie nam zaprezentowania się z przedstawieniem "Halo Paryż halo Rzym w Klubie "Modraczek"Dzię kuję za wspaniałą atmosferę i ciepłe przyjęcie.
Cytować
 

Dodaj komentarz