Halo, porwano samolot !
środa, 08, marzec 2017 23:44 Bożena Sałacińska

  "Teatrzyk" na Dzień Kobiet

 Międzynarodowy Dzień Kobiet był dla słuchaczy KUTW niezwykły. Po wykładzie, grupa teatralna "Teatrzyk" zaprezentowała się koleżankom i kolegom w kolejnym premierowym przedstawieniu.Tym razem scenarzystka, scenografka, reżyserka, kierowniczka grupy teatralnej zadebiutowała w przedstawieniu komediowym.

- Sztuka "Halo Paryż, halo Rzym" jest historią dwóch par małżeńskich udających się w podróż do Paryża. Moim zamiarem było pokazanie zabawnych sytuacji z niewinnym flirtem włącznie. Wybrane stolice  chciałam przedstawić w sposób bardzo realistyczny.  Paryż  to kawiarenki, restauracje, ulice na których słychać muzykę. Jest również wątek związany z malarstwem francuskiem. Stąd scena w Muzeum d'Orsay. Rzym - to słoneczne miasto, dobra kuchnia i świetna muzyka. Dlatego w swojej sztuce ulokowałam piosenki ludowe, ( O sole mio. i Santa Lucia) oraz operowe m.in. Giuseppe Verdi z opery Nabucco oraz  "Więc pijmy na chwałę miłośći z opery " Traviata" - mówi Elka Rogowska, KUTW-owiczka o wielu talentach!

- Występ "Teatrzyku" nagrodziliśmy gromkimi brawami. Sztuka była zabawna, ilustrowana znanymi piosenkami. Wszyscy niezależnie do swoich zdolności wokalnych, chętnie włączali się do wspolnego śpiewania. Rozbawieni, szczęśliwi, w towarzystwie panów udaliśmy się do lokali, aby uczcić swoje święto - relacjonuje Basia Komosińska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/halo-porwano-samolot#sigProGalleriac0ea0405c8

 

Komentarze   

 
+2 #5 Mirka. 2017-03-12 12:35
Brawo ,wielkie brawo dla Naszych aktorek i aktorów, swietny teatrzyk -gratuluję humoru całemu zespołowi
Cytować
 
 
+2 #4 BożenaS. 2017-03-10 20:44
ELKA! Jesteś WIELKA!
Cytować
 
 
+2 #3 Ela Rogowska 2017-03-10 05:29
Dziękuję za miłe słowa. Jeżeli nasz występ podobał się Państwu ,to jest to dla zespołu "Teatrzyk"zachę ta do dalszej pracy. Przede wszystkim podziękowania należą się wspaniałym aktorom, którzy tak pięknie zaprezentowali się na scenie.Stres ogromny ,ale satysfakcja pełna.Szanownej publiczności i najwspanialszym aktorom jeszcze raz d z i ę k u j ę.
Cytować
 
 
+2 #2 Jadzia O 2017-03-09 20:02
Brawo Elu wraz z całym zespołem!!!!!Wy step był swietny.Czekamy na dalsze niespodzianki.
Cytować
 
 
+2 #1 Basia P 2017-03-09 06:11
Wielkie brawa i podziękowania dla Naszych artystów. Ich występ wprowadził wszystkie panie( i nie tylko) w wesoły nastrój wczorajszego święta.
Dziękuję !!!
Cytować
 

Dodaj komentarz