Integracja międzypokoleniowa w Pegazie
piątek, 22, czerwiec 2018 21:37 Bożena Sałacińska

 Raz na ludowo

"Raz na ludowo " -integracja  pokoleń w Pegazie
Zakończenie  roku akademickiego 2017/18 Klubu "Pegaz",  odbyło  się w auli biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Dużą niespodzianką dla klubowiczów i gości był koncert 50 - osobowej grupy dzieci z  zaprzyjażnionego  Przedszkola nr 22. Zespół Pieśni i Tańca "Hajtusie" zaprezentował się w programie "Z tańcem  i muzyką przez Polskę".   Perfekcja małych wykonawców w tańcu, piosence i poezji wzruszała i  bawiła.  To bylo  po prostu małe" Mazowsze" !
Potem przedstawione zostało sprawozdanie statystyczne z całorocznej działalności Pegaza,  a w nim imponująca liczba 42, klubowych  imprez. Statystykę zilustrowała  prezentacja zdjęć, przypominających te wydarzenia. Były tez podziękowania, kwiaty i zapowiedż programu obchodów 5-lecia Klubu Animacji Kulturalnej "Pegaz"
Dziękuję wszystkim klubowiczom i sympatykom za  uczestnictwo, radość tworzenia i koleżeńską pomoc w realizacji najbardziej  szalonych  pomysłów,  które w rezultacie integrują i wartościowo  wypełniają nasz  wolny czas.
Szczególnie dziękuję pani  Paulinie Gawrych  (kierującej działem imprez) za  całoroczną opiekę.
Renata Repińska


Zdjecia: Janina Gozdek

 

Komentarze   

 
+1 #1 Elka Ł. 2018-06-23 11:59
Występ przedszkolaków z zespołu "Hajtusie "-
- wspaniały!.Wiel kie uznanie dla opiekunek
dzieci!.
Imponująca działalność Klubu Animacji
Kulturalnej " Pegaz". Brawo !.
Cytować
 

Dodaj komentarz