Jastarnia - nowe informacje
wtorek, 10, lipiec 2018 11:46 Bożena Sałacińska

Osoby, ktore rezerwowaly miejsca na pobyt w Jastarni, a do chwili obecnej nie dokonały wplaty powinny:
- dokonać jej niezwlocznie
- poinformować mnie o wplacie
Jeśli sytuacja taka nie nastąpi, rozumiem ten  fakt, jako rezygnację.  W związku z powyższym zwolnią się miejsca dla tych, którzy są na liście rezerwowej !
Bądźmy więc w kontakcie !
Buziaki
Bożena

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proszę o deklaracje odnośnie dojazdu do Jastarni:
- autokar - przejazd ok. 100 zl ( szczegóły podam później)
- pociąg
- samochód

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwotnie zarezerwowałam 30 miejsc w ośrodku wypoczynkowym w Jastarni.  Z uwagi na to, że było  duże zainteresowanie pobytem w Jastarni, zwiększyłam rezerwację do 40 miejsc. To również nie wystarczylo. Dzisiaj zwiększyłam ilość rezerwowanych miejsc do 50.
Informacja na temat opłat - poniżej.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam na wypoczynek nad morzem w JASTARNI, w jedynym wolnym już terminie, w dniach 15 - 22.09.2018 r. (8 dni - 7 noclegów) Koszt pobytu za osobę 630 zł.

Zakwaterowani będziemy w Pensjonacie "Kacper", położonym nieopodal mola, w centrum miejscowości. Pokoje 2 - 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Wyżywienie - 3 posiłki dziennie.

W terminie do 15 marca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 130 zł od osoby na podane niżej konto. Najlepiej wpłacać za 2-3 osoby,  które zajmować będą jeden pokój!   Wpłata daje gwarancję rezerwacji miejsca.
Pozostałą kwotę w wysokości 500 zł wpłacamy w gotówce w ośrodku w Jastarni.

Na miejsce wypoczynku pojedziemy autokarem. Zamówienie złożone będzie po określeniu ilości chętnych. Jest możliwość dojazdu w/g własnego pomysłu.

Zapisy przyjmuje:
Bożena Salacińska
tel. 52 52 0 61 61
kom. 666 311 267
mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


KONTO:

                                               ActivSenior Bartłomiej Murkowski
                                             ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
                                           Konto: 89 1090 1102 0000 0001 3545 6576

                                                  Dopisek: KUTW Bydgoszcz

Komentarze   

 
+1 #1 Małgorzata Bruzda 2018-07-11 16:20
Witam ja do Jastarnirezerwu je 2 miejsca w autokarze jadę z mężem. Mam wpłacona zaliczkę. Czekam na szczegóły Pozdrawiam
Cytować
 

Dodaj komentarz