Karnawałowe Kukuryku
piątek, 27, styczeń 2017 20:15 Bożena Sałacińska

 Zabawa w Barze  "Pod kogutem"

Studenci Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy jako miejsce zabawy karnawałowej wybrali położony w lesie, za miastem Bar „Pod kogutem”. Aby do niego dotrzeć, musieli pokonać ponad 5 kilometrową trasę.
- Do baru „Pod kogutem” wyruszyliśmy o zmierzchu. Podbydgoskie lasy w zimowej scenerii wyglądały bajkowo . Do miejsca spotkania szliśmy znaną nam trasą. Cała ponad 40 osobowa grupa, po ponad godzinnym marszu dotarła szczęśliwie na miejsce. Po drodze zboczyliśmy z trasy, aby zapalić znicze pod pomnikiem, którym na stałe opiekuje  się sekcja wolontariacka - opowiada Zbyszek Szymański.

- W barze „Pod kogutem” Basia i Tadeusz Kochańscy przygotowali moc niespodzianek. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z wiedzy. Koleżanki i koledzy swymi odpowiedziami wywoływali salwy szczerego śmiechudodaje rozradowana Krysia Czerwińska.
- Zabawa była świetnie zorganizowana. Nad oprawą muzyczną czuwał Andrzej Bohatyrewicz, który świetnie dopasował wiązanki muzyczne do naszych upodobań.  Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze wspólnych, karnawałowych szaleństw. Efektem naszej euforii było to, że  poprosiliśmy Basię i Tadzia  o ponowne zorganizowanie zabawy w barze "Pod Kogutem" - mówi z uśmiechem Danusia Bedus.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/karnawalowe-kukuryku#sigProGalleria669a91301f

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Krystyna Drosik, Edwin Bir, Zbigniew Szymański

 

Komentarze   

 
+3 #3 basia k. 2017-01-29 08:04
Oj szaleliśmy a po twarzach widać zadowolenie i radość.Wyśmieni te towarzystwo,zna komita muzyka sprawiły wyborną atmosferę.Może następne spotkanie w ?????
Cytować
 
 
+3 #2 Andrzej 2017-01-28 21:48
Wi-Fi nie wyglądasz na 70. No cóż pozory mylą. Pozdrawiam.
Cytować
 
 
+4 #1 WI - FI 2017-01-28 08:56
Ech mała poszalej, MASZ 70 LAT !!! Coś zapal i nalej - tak mało dał ci świat. Baw się wreszcie zapałkami, niech cię sparzy żar - nie siedż w domu wieczorami kiedy k u s i baaaaaallllll.. ...
Cytować
 

Dodaj komentarz