Kobieta SUKCESU !
niedziela, 10, czerwiec 2018 12:02 Bożena Sałacińska

 Grażyna Potocka w Casimierusie

Grażyna Potocka jest tancerką i  laureatką wielu konkursów tanecznych krajowych i zagranicznych.  Po zakończeniu kariery zawodniczej założyła szkołę tańca, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem bydgoszczan i nie tylko. Pani Grażyna Potocka jest organizatorką ogólnopolskich konkursów tanecznych różnych stylów. Jest osobą nagradzaną, docenianą przez władze lokalne i sportowe.
W listopadzie Grażyna Potocka obchodziła jubileusz 40 lecia pracy zawodowej. Na uroczystość zaproszony został Zespół Tańca Dawnego "Kazimierki", działający w strukturach Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy.
Fotorelacja z wydarzenia: http://kutw.pl/oryginalni-wsrod-tancerzy
- Grupa tancerek, która zakochała się w tańcach dawnych, miała okazję zaprezentowania swoich umiejętności wśród wysokiej klasy tancerek i tancerzy, laureatów wielu konkursów krajowych i zagranicznych, mówi - Stanisław Leśniewski.
- W Klubie "Casimirus" pani Grażyna Potocka opowiedziała o sobie, o swoich sukcesach, radościach. Niezwykłe spotkanie zakończyło się warsztatami tanecznymi - relacjonuje "Kazimierka" Elżbieta Frankus.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/kobieta-sukccesu#sigProGalleria6bb04988aa

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, udostępnione

Dodaj komentarz