Królewskie wybory
środa, 22, czerwiec 2016 20:18 Bożena Sałacińska

 Przedstawiciele Bydgoszczy we władzach Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego.

Dnia 18 czerwca 2016 odbyło się w Krakowie X walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego. Wzięło w nim udział  kilkudziesięciu członków SKKW , zarówno zbiorowych jak i indywidualnych.  

Spotkanie odbyło się się w Klubie Garnizonowym 6.Brygady Powietrznodesantowej.  Po owocnych obradach odbyły się wybory nowych władz Stowarzyszenia. Następnie dzięki uprzejmości gospodarza spotkania, komendanta 3 Rejonowej Bazy Lotniczej, płk.dypl. Eugeniusza Orzechowskiego, zebrami mogli zwiedzić lotnisko wojskowe w Krakowie-Balicach oraz jedną z jednostek wojskowych. Spotkanie zakończyło się złożeniem wieńca przy grobowcu Króla Kazimierza Wielkiego na Wawelu.

Prezesem SKKW został ponownie wybrany Eugeniusz Gołembiewski, burmistrz Kowala
Wiceprezesem SKKW wybrana została Anna Mackiewicz, wiceprezydent Bydgoszczy
Zastępcą przewodniczącego Rady SKKW wybrano Bożenę Sałacińską, przewodnicząca Rady Słuchaczy KUTW
Członkiem Prezydium Rady SKKW wybrano dowódcę 1 POMORSKIEJ BRYGADY LOGISTYCZNEJ, płk Dariusza Żuchowskiego
Sekretarzem Rady SKKW wybrano Lecha Łbik, historyka z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/krolewskie-wybory#sigProGalleria002b779b7d

 

Komentarze   

 
0 #7 Danka 2016-06-24 16:36
Pokłon dla burmistrza!!! Wielki człowiek z wielkimi czynami widać ,ze mieszkańcy Go szanują i kochają :)
Cytować
 
 
0 #6 WI-FI 2016-06-23 18:18
VIWAT KRÓL VIWAT KOWAL VIWAT KRÓLOWA BOŻENNA - za popularyzację, za podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji historycznych naszego Wielkiego Króla Kazimierza. Oczywiście jedziemy do KOWALA - miałam przyjemność pokłonić się osobiście przed talentem Pana JANA NOWICKIEGO.
Cytować
 
 
+2 #5 Ela Rogowska 2016-06-23 01:53
A co tam inne wybory ,Tobie przede wszystkim gratuluje wyboru jako przedstawicielc e Kazimierzowskie go UTW.Bardzo się cieszę .
Cytować
 
 
+2 #4 BożenaS. 2016-06-22 21:07
Burmistrz miasta zaprasza nas na kolejne Urodziny Króla połączone z Jarmarkiem Kazimierzowskim.
Ja już się cieszę na wyjazd!
Cytować
 
 
+3 #3 BożenaS. 2016-06-22 21:03
Bardzo cieszę się z wyboru Eugeniusza Gołembiewskiego na przewodnicząceg o stowarzyszenia. Większość KUTW-owiczów, zna burmistrza, małego, pięknego i czystego miasteczka. Mieliśmy okazję gościć Go na Imieninach Króla Kazimierza Wielkiego. KUTW-owicze natomiast byli w Kowalu na Urodzinach Króla Kazimierza. Jest co wspominać!
Cytować
 
 
+1 #2 BożenaS. 2016-06-22 20:59
Członkowie SKKW nie mieli problemu z wyborem Przewodnicząceg o. Jednogłośnie uznali, że nie ma wśród obecnych działaczy bardziej kompetentnej osoby jak burmistrz Kowala, założyciel stowarzyszenia i wieloletni jego przewodniczący.
Cytować
 
 
+2 #1 BożenaS. 2016-06-22 20:56
Laureatem szesnastej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomors kiego w kategorii ochrona środowiska naturalnego został burmistrz Kowala - Eugeniusz Gołembiewski. Jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie, przyznawane za najwartościowsz e dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.
Cytować
 

Dodaj komentarz