LPKiW pełen KUTW-owiczów
piątek, 24, marzec 2017 19:09 Bożena Sałacińska

 W poszukiwaniu wiosny

W piątkowe przedpołudnie o godz. 10-oo w Myślęcinku spotkała się grupa Kutw - owiczów, miłośników nordic walking. Pół godziny później w tym samym miescu, zbiórkę miała sekcja rowerowa ( będzie osobna relacja).

W pięknym marcowym słońcu spacer z kijkami był niezwykły. Mieliśmy okazję oglądać las w pełnych barwach. Pięknie prezentowały się wiosenne kwiaty np.  przylaszczki pospolite, przebiśniegi. Wędrując po LPKiW spotykaliśmy radosnych ludzi. Jedną z takich osób, była 2 - letnia Ala.  W ogrodzie botanicznym spotkaliśmy Andrzeja Bohatyrewicza na spacerze z żoną. W "Kumerówce" pojawiłą się Alina Wiśniewska z małżonkiem.

- Wszystkich małych i dużych leniuchów zachęcam do cotygodniowych spacerów z kijkami i bez nich. Każdemu naszemu wypadowi towarzyszy piękna, zamówiona pogoda. Nie brakuje nam humoru, przez co jest wspaniale. Poza tym, co najważniejsze, dbamy o swoją konducję - zachęca do uczestnictwa, szef grupy, Tadeusz Kochański.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/lpkiw-pelen-kutw-owiczow#sigProGalleriaeea5538122

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Czesław Hoppe

 

Komentarze   

 
0 #2 Danuta 2017-03-25 11:43
Wiatr jeszcze zimowy czasami smagał po twarzy,ale słonce wiosenne ogrzewało bardzo przyjemnie :)Spacer idealny na refleksje !
Cytować
 
 
+3 #1 Elka Ł. 2017-03-24 20:57
A jeszcze podziwialiśmy żółte podbiały,
fioletowe krokusy na górkach ,fruwające żółte cytrynki i bazie na wierzbach.Wspan iały spacer leśnymi dróżkami ,na osłonecznionych polankach i wśród skałek na terenie Ogrodu Botanicznego.
Cytować
 

Dodaj komentarz