Marsz kapeluszowy w nowej formule
niedziela, 11, czerwiec 2017 21:36 Bożena Sałacińska

 Piknik NGO

Bydgoskie organizacje pozarządowe zaprezentowały się na Wyspie Młyńskiej w II edycja pikniku. Bydgoszczanie, mieli możliwość miłego spędzenia niedzielnego popołudnia z rodziną wśród wielu atrakcji przygotowanych przez przedstawicieli organizacji trzeciego sektora, seniorów, harcerzy, wolontariuszy i organizacji związanych z urzędem miasta.

Piknikowi towarzyszył marsz kapeluszowy seniorów zrzeszonych w klubach i w Uniwersytetach Trzeciego Wieku. Mogli w nim uczestniczyć również wszystkie chętne osoby,
Tradycyjnie przekazano seniorom klucze do bram miasta. Przejęła je symbolicznie Helena Malicka, przedstawicielka Bydgoskiej Rady Seniorów. Następnie była prezentacja grup artystycznych. Jako pierwszy zaprezentował się zespół "Płomienie". Wśród występujących artystów znalazł  się również  nasz  Zespół  Wokalny  "A-nutki".

Bydgoska Rada Seniorów przez cały czas trwania pikniku, wydawała Bydgoskie Karty Seniora oraz Koperty życia.


Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Edwin Bir

 

Komentarze   

 
+1 #2 Ela Rogowska 2017-06-12 13:31
Byłam i podziwiałam uczestników tej imprezy. Przyznaje,że najbardziej podobały mi się nasze Anutki. Pięknie śpiewają,świetn ie wyglądają,całoś ć w bardzo dobrym stylu i do tego pełna wdzięku dyrygentka Pani Agatka. Mam tylko jedną uwagę: za mało występują na KUTWie. Proszę częściej.
Cytować
 
 
+3 #1 BożenaS. 2017-06-11 22:28
Zwróćcie proszę uwagę na ostatnie zdjęcie. To COŚ do wypoczynku zrobione jest z plastykowych butelek. Wypoczywa się wspaniale. Można było również usiąść na siedziskach wykonanych tą samą metodą.
POLECAM. Może sama spróbuję to zrobić!
Cytować
 

Dodaj komentarz