Na rowerze po przygodę
wtorek, 15, marzec 2016 17:35 Bożena Sałacińska

 

Zainaugurowali swoją działalność

Cykliści przed sezonem

Miłośnicy dwóch kółek już myślą o rowerowych wyprawach. Tradycyjnie przed rozpoczęciem sezonu spotkaliśmy się, aby omówić plany i propozycje na nowy sezon. Tym razem gościny udzieliła nam sprawdzona wielokrotnie restauracja "Ratuszowa", gdzie przy kawie i ciastku ustalaliśmy strategię.
Uczestnikami byli stali sprawdzeni rowerzyści, ale również nowi, m.in. z UTP i WSG, których serdecznie witamy.  Zabrakło tylko Zosi Jaworskiej, która obiecała, że przyniesie  usprawiedliwienie od rodziców.

Ustalono, że najlepszym dniem na wycieczki będzie wtorek (zamiennie piątek). Dwie pierwsze wycieczki, tj. kwietniowa i majowa będą krótsze (ok. 15 km), aby się rozruszać i dać szansę niezaawansowanym. Następne to już tradycyjnie 30 i więcej kilometrów. Planujemy łączyć rower z pociągiem, aby poznać dalsze okolice Bydgoszczy. Pierwsza wyprawa w pierwszej połowie kwietnia. Bliższe szczegóły podane będą w komunikatach.

Tekst:  Andrzej Zasada

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/na-rowerze-po-przygode#sigProGalleria3857b2c690

Zdjęcia: Edwin Bir


 

Komentarze   

 
+1 #3 Basia K. 2016-03-22 16:46
Ciekawe będzie to połączenie dwukołowca z szynowcem:). Pozdrawiam wszystkich "starych" i nowych zapaleńców rajdów rowerowych.
Cytować
 
 
+2 #2 Danuta 2016-03-15 21:01
Czekamy z utęsknieniem na cieplejsze dni !Pozdrawiam sympatyczną ekipę rowerzystów.
Cytować
 
 
+2 #1 Basia P 2016-03-15 19:26
No to się zaczęło.....wio senne wędrowanie na rowerach.Ciekaw ie zestawione zdjęcia z wycieczek i narady roboczej. Do zobaczenia w plenerze.
Cytować
 

Dodaj komentarz