Nagrody dla Pracusiów
poniedziałek, 20, czerwiec 2016 18:31 Bożena Sałacińska

 Artystyczne zakończenie roku

Słuchacze KUTW zakończyli 9 rok akademicki. W uroczystości uczestniczyli ustępujące władze uczelni oraz rektor - elekt,  prof. Jacek Woźny.
Na początek zaprezentował się Zespół Tańca Dawnego "Kazimierki". Grupa została przyjęta entuzjastycznie. Profesor Bernard Mendlik nadrodził wszystkie tancerki oraz trenerkę Martę Nowaczyk. Za efektywną pracę na rzecz KUTW-owiczów nagrodzeni zostali kierownicy sekcji, które powstały w bieżącym roku akademickim oraz prężnie działające od kilku lat. Doceniona została również praca Rady Słuchaczy, której w październiku kończy się dwuletnia kadencja.
- Wielokierunkowa działalność KUTW była możliwa dzięki dużemu zaangażowaniu prof. Bernarda Mendlika. Doceniając działania seniorów, dołożył wszelkich starań, aby pozyskać dla nas salę na wyłączność. Daje ona możliwości rozszerzenia działalności w przyszłym roku akademickim - mówi Bożena Sałacińska.
Po wykładzie na temat "Andrzej Szwalbe - wizjoner kultury" wystąpiła grupa studentów Wydziału Edukacji Muzycznej,  która uświetniła uroczystość.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/nagrody-dla-pracusiow#sigProGalleria0dedf5491b

Zdjęcia: Edwin Bir, Bożena Sałacińska

 

Komentarze   

 
0 #5 Anulka 2016-06-22 20:57
Zdrowa rywalizacja rozwija kreatywność!To każdy konkurs byłby niewłaściwą formą działalności bo przecież wymaga rywalizacji!?Od powiedź dla Gali!
Cytować
 
 
0 #4 GALA 2016-06-22 10:41
Rywalizacja zabija racjonalność
Cytować
 
 
0 #3 Anulka 2016-06-21 21:03
Bożenko, życzę Ci odpoczynku na wakacje, zwolnienia tempa ale a nowym roku akademickim dalszej aktywności! Jesteś świetnym Organizatorem i Wszyscy to wiedzą! Cieszę się,że choć już formalnie nie jestem związana z Waszym Uniwersytetem to mogę się z Wami w różnych okolicznościach spotykać, a także uczestniczyć w organizowanych przez Was imprezach! Wiecie ,że darzę Was sympatią i nie zapominam,że "GALIMATIAS" u Was rozwinął skrzydła! Bardzo bym chciała żeby między Uniwersytetami Trzeciego Wieku istniała integracja i zdrowa rywalizacja! Pozdrawiam bardzo serdecznie!
Cytować
 
 
+2 #2 Basia P 2016-06-21 08:05
Przyjmuje podziekowania ale to Tobie Bozenko naleza sie wielkie slowa podziekowania za organizowanie dla nas ciekawych zajec, wyjsc a przede wszystkim udanych wyjazdow integracyjno-wy poczynkowych. Taki Szef to sukces gwarantowany we wszystkich przedsiewziecia ch.Tak trzymac!!!
Szkoda tylko( ale to juz niezalezne od Bozenki), ze spotkanie po zakonczeniu roku akademickiego nie bylo z udzialem calej naszej spolecznosci.Ku mojemu zdziwieniu stworzyla sie oficjalna grupa i ,,swoja,, grupka. A szkoda ,bo przeciez wszyscy sie lubimy. Do zobaczenia w Polsce. Pozdrawiam z Berlina.
Cytować
 
 
+1 #1 BożenaS. 2016-06-20 21:01
Kochani KUTW-owicze!
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za dwuletnią współpracę, zaangażowanie, piękną działalność, dużą aktywność na rzecz naszej wspólnej radości.
Cytować
 

Dodaj komentarz