O jeden słup za daleko
czwartek, 03, listopad 2016 20:16 Bożena Sałacińska

 KUTW-owiczom zawsze świeci słońce

Pierwszy w  tym roku akademickim spacer nordic walking był pełen radości, słońca i niespodzianek. Sekcję objął Tadeusz Kochański. Sprawdził się już jako dobry organizator spaceru, prowadzący gimnastykę i "bawidamek". Tadziu ma sporo pracy chociażby dlatego, że wśród spacerowiczów są same Panie!

- W pięknym słońcu podziwialiśmy niezwykłe kolory jesieni. Jak zwykle rozmawialiśmy o wszystkim. Opowiadaliśmy sobie kawały. Pochłonięci rozmową nie zawsze zwracaliśmy uwagę na przeszkody na drodze. Największą gapą okazała się Bożena, która miała bliskie spotkanie ze słupem - śmieje się Krysia Czerwińska.

- Nasza trasa spaceru wiodła do Kumerówki, a tam zabawiał grupę Tadziu. Zaprezentował się w skeczach jak prawdziwy aktor. Wtórowała Jemu Basia, Zosia i inne koleżanki, które opowiadały kawały. Umówiliśmy się na kolejny spacer również w czwartek o godz. 10-oo. Kto chce się z nami fajnie bawić - zapraszamy z kijkami lub bez nich - mówi Kazia Kowalczyk.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/o-jeden-slup-za-daleko#sigProGalleria809af247cd

Zdjęcia: Krystyna Czerwińska, Basia Kowalczyk, Tadeusz Kochański, Bożena Sałacińska

 

Komentarze   

 
+1 #4 Krystyna 2016-11-03 21:02
Szkoda że spacery odbywają się dokładnie w terminie prób KAZIMIEREK. To kolejna sekcja która dla nas jest niedostępna z uwagi na pokrywanie się terminu.
Cytować
 
 
0 #3 BożenaS. 2016-11-03 20:58
Z tym słupem to szczera prawda. Zaskoczeniem dla mnie było to, że wśród nas była osoba, która miała przy sobie plaster. Nie wiem nawet komu dziękować! W związku z tym przesyłam buziaki!
Cytować
 
 
+1 #2 BożenaS. 2016-11-03 20:56
Drodzy KUTW-owicze! Jestem przekonana o tym, że jesteśmy wspaniali, potrafimy się doskonale bawić i śmiać się z wszystkiego.
Cytować
 
 
+3 #1 basia k. 2016-11-03 20:24
Było fantastycznie , dołączajcie do nas na pewno nie będziecie żałować.
Cytować
 

Dodaj komentarz