Odrobina szczęścia i radości
poniedziałek, 13, marzec 2017 12:36 Bożena Sałacińska

 Zajęcia sekcji hostorycznej

Sekcja wolontariacka Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowała Paniom z Centrum Pomocy dla Bezdomnych Kobiet i Matek z Dziećmi, piękną uroczystość związną z  "Dniem Kobiet ".
Program artystyczny przygotowali: Basia i Tadeusz Kochańscy oraz Helenka Wyrzykowska. Słodki poczęstunek ufundowali nasi słuchacze. Część pieniędzy zebrano podczas zabawy karnawałowej w Pubie "Kogut". Byli również indywidualni darczyńcy o wielkim sercu. Za zebrane pieniądze zakupiono ciasta oraz kawę, herbatę. Swoimi wypiekami zaimponowała Paniom, Firma "Rem Marco",  Ania Cyrankowska, Basia Olejniczak oraz Zosia Jaworska.
Po występach artystycznych i słodkim poczęstunku był czas na wspólne pląsy, zdjęcia, miłe słowa i gesty. Piękne życzenia Paniom złożyła, Elżbieta Rusielewicz. Życzyła Im realizacji wszelkich marzeń, które mogą się spełnić, jeśli trochę pomogą losowi.
Spotkanie z okazji "Dnia Kobiet" z Paniami z Ośrodka na ul. Polanka, nie było pierwszym. Wcześniej Zosia Jaworska ze swoją grupą zorganizowała "Dzień Dziecka". Pozyskała również sponsora, który dofinansował gwiazdkę w Ośrodku dla Pań i ich dzieci.


Zdjęcia: Bożena Sałacińska, powierzone przez Ośrodek

 

Komentarze   

 
+2 #6 Krzysztof Kosiński 2017-04-14 08:38
Drodzy Państwo, Kochany Kazimierzowski Uniwersytecie Trzeciego Wieku :) Ogromniaste podziękowania za przygotowanie tak pięknego spotkania, pełnego radości i uśmiechu. Dzięki Wam nasza świetlica zamieniła się w uroczą kawiarenkę, a w naszych sercach nastąpiło pozytywne i bardzo przyjemne poruszenie... Można czynić Dobro i Wy to potraficie :)
Pozdrawiamy i zapraszamy :) Stowarzyszenie Podaj Rękę.
Cytować
 
 
0 #5 Danuta 2017-03-14 06:51
Szkoda ,ze niektóre Panie przytłoczone swoja trudna sytuacja bytową nie zechciały wziąć udziału w tak szczytnym celu i swoim święcie.Rozumie my ich ból i chcemy im nieść chociaż odrobinę szczęścia i radości!
Cytować
 
 
+4 #4 Wolontariat 2017-03-13 18:53
Za okazaną pomoc i wsparcie wszystkim zaangażowanym wielkie DZIĘKUJEMY !!!!!
Cytować
 
 
+2 #3 Alicja 2017-03-13 18:37
Niech każdy dzień będzie spełnieniem. A każde jutro dzisiejszym marzeniem. W Dniu Imienin Pani przewodniczącej Bożenie przesyła Alicja
Cytować
 
 
+4 #2 BożenaS. 2017-03-13 13:44
Niesamowitym zaskoczeniem, niespodzianką było dla mnie to, że koledzy i koleżanki pamiętali o moich zbliżających się imieninach. To było moje 5 minut, za które serdecznie DZIĘKUJĘ!
Cytować
 
 
+6 #1 BożenaS. 2017-03-13 13:41
Spotkanie z Paniami było bardzo udane. Nasi artyści i organizatorzy zachwycili swoją pomysłowością, kunsztem aktorskim, uśmiechem i radością.
Dziękuję!
Cytować
 

Dodaj komentarz