Okradzeni ?
czwartek, 12, styczeń 2017 22:51 Bożena Sałacińska

 Spacer z niespodziankami

Spacery nordic walking cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Chodzą z grupą także  osoby bez kijków. Najważniejsze, że dbamy o ruch, o swoją sprawność fizyczną. Każdy spacer po Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku jest inny. Niesie nową przygodę, spotykamy znajomych, poznajemy coś nowego, a przede wszystkim jesteśmy razem dając sobie szczęście i radość ze wspólnego przebywania.
Ostatni spacer był niezwykle urokliwy. Bawiliśmy się jak dzieci, rzucając śnieżkami do celu. Byli zwycięzcy i pokonani. Po drodze spotkaliśmy naszego sympatyka prof. Henryka Holkę, męża naszej koleżanki Alinki. Na stoku narciarskim obserwowaliśmy poczynania kolegi Andrzeja Bohatyrewicza. Na wspólnym zdjęciu kijkarze wyglądają tak, jakby o czymś zapomnieli lub coś im skradziono! A może trenują coś niskobudżetowego?
Spacer nordic walking zakończył się w lokalu, przed którym stał piękny rower. Basia Kochańska sprawdzała, czy można nim odjechać ?  Niestety, próba była nieudana! Trzeba było wracać na miejsce zbiórki po nóżkach lub aktobusem! 

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/okradzeni#sigProGalleriadafd6957f3

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Edwin Bir

 

Komentarze   

 
+1 #2 BożenaS. 2017-01-13 20:48
Jeden z dziesięciu ?
Cytować
 
 
+1 #1 basia k. 2017-01-13 16:21
A narty nam wcięło ,jedynie Andrzej upilnował swoje.
Cytować
 

Dodaj komentarz