Propozycja Urzędu Marszałkowskiego
wtorek, 03, lipiec 2018 14:28 Bożena Sałacińska

 

 KUTW-owicze na planie filmowym

Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy zostali zaproszeni kolejny raz na plan filmowy. Tym razem seniorzy statystowali do spotu reklamującego fundusze unijne, wydatkwane w województwie kujawsko - pomorskim. Realizatorem filmu jest Fly Film z Warszawy. Miejscem realizacji spotu był Park Kochanowskiego w Bydgoszczy, znajdujący się nieopodal "Copernicanum".
- Scena, w której graliśmy przedstawiała spokojne życie przypadkowych ludzi znajdujących się w parku. Główną rolę zagrała Aleksandra Żelazo, instruktorka fitness i personalna trenerka joggi z Warszawy. Piękna wygimnastykowana kobieta zajmuje się na codzień sportem i aktywnością ruchową ludzi w różnym wieku - relacjoonuje Zofia Perkowska.
- Pierwszy raz mogłam obserwować pracę ludzi zwiazanych z filmem. Reżyser, Andrzej Stopa, instuował nas, kto i co ma zrobić w danym momencie. Byliśmy chyba zdolną grupą, bo powtórzeń  było niewiele - śmieje się Basia Piłat.
- Spot emitowany będzie w telewizji regionalnej, mediach elektrnicznych od września br. Cieszy mnie to, że wspólnie z koleżeństwem z naszego uniwerku, mogłam brać udział w takim przedsięwzięciu.Powiem wnukom, o tym wydarzeniu - mówi z powagą Mirosława Bilska - Anioł.
Grupa 15 słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy została uhonorowana za swoje poświęcenie. Marszałek Piotr Całbecki nagrodził seniorów cennymi upominkami, które pozostaną pamiątką po "filmowej przygodzie".

Zdjęcia i tekst: Bożena Sałacińska


Zdjęcia z planu  spotu  -  Fly Film


 

Komentarze   

 
0 #1 Danuta 2018-07-04 18:26
aby poznać prace fotoreporterów od tzw. "kuchni " trzeba brać w tym udział jak zapraszają .było super !
Cytować
 

Dodaj komentarz