„Rady seniorów – partnerstwo z samorządami”
piątek, 07, październik 2016 17:03 Bożena Sałacińska

 Seniorzy z Bydgoszczy w Sejmie - w Dniu Seniora

W Sali Kolumnowej  Sejmu zasiadło ponad 500 seniorów z całej Polski.  Konferencja została  objęta honorowym patronatem Marszałka Sejmu, Marka Kuchcińskiego. Wziął  w niej udział wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński oraz  przedstawiciele organizacji seniorskich, parlamentarzyści, członkowie Rady Ministrów oraz eksperci.

Organizatorem wydarzenia była Komisja Polityki Senioralnej przy współudziale Ministerstw: Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji .Uczestnicy spotkania dyskutowali m.in. o aktywności zawodowej i społecznej osób starszych. Poruszono również rolę seniorów w lokalnej polityce międzypokoleniowej. Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się sytuacją demograficzną Polski oraz z potrzebami zdrowotnymi seniorów. Dyskutowano  także o współpracy gminnych rad seniorów z władzą samorządową.


 

Komentarze   

 
-2 #2 BożenaS. 2016-10-07 18:45
Nie odpowiadam na komentarze. Zrobię wyjątek. Mam zdjęcie z Marszałkiem Seniorem z partii "Kukiz-15" Co powiedział zebranym w dniu Ich Święta - szukaj na Facebook!
Cytować
 
 
-1 #1 Jadzia O 2016-10-07 17:40
Z Brudzińskim to zdjecia bym sobie nie zrobiła.Ten człowiek nie posiada szacunku do ludzi .Ta fotka robi skazę na Twojej działalności społecznej.Za cenę wszystkiego nie można fotografować się z byle kim.
Cytować
 

Dodaj komentarz