Rekordowa wyprawa
piątek, 20, październik 2017 18:51 Bożena Sałacińska

 Jesienna wyprawa rowerowa

Pogoda dopisała i pewnie dlatego na starcie wyprawy rowerowej stawiło się aż 30 rowerzystów. To był  tegoroczny rekord ! Byli stali uczestnicy, ale zjawili się również nowi słuchacze KUTW. Planowana trasa nie była zbyt długa, ani wymagająca. Chęć wspólnego przebywania na łonie natury sprawił, że apetyt na jazdę wzrósł. W związku z tym, koletywnie podjęliśmy decyzję o jej przedłużeniu.

Przez kilka godzin obcowaliśmy z pięknymi barwami złotej jesieni. Były piękne panoramy, cisza i to, co dla rowerzystów najcenniejsze - całkowity brak samochodów. Wyprawę zakończyliśmy tradycyjnie na kawie. Tym razem było to w Barze Leśnym w Fordonie.

Dzisiejszy wyjazd planowany był jako ostatni w tym roku kalendarzowym. Jeśli jednak pogoda dopisze, chcielibyśmy jeszcze raz wyruszyć w trasę.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/rekordowa-wyprawa#sigProGalleriac8e57daec4

Zdjęcia: Bir Edwin, Drosik Krystyna, Kowalczyk Barbara
Tekst: Andrzej Zasada

 

Komentarze   

 
+2 #3 Andrzej Z. 2017-10-22 11:01
Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom naszych rowerowych wypraw za cały wspólnie "przejechany" sezon. Cieszę się, że mogliśmy dotrzeć do miejsc, które warto zobaczyć i dotknąć. Najważniejsze jednak było to, że spotkania nasze odbywały się zawsze w miłej, serdecznej atmosferze. Były przez nas wyczekiwane.
Dziękuję też za wyrazy sympatii.
"Dni zimowe szybko miną...", jak mówi piosenka. Mam nadzieję na ponowne spotkania w nowym sezonie. Do zobaczenia!
Cytować
 
 
+2 #2 Basia K. 2017-10-22 08:09
Dołączam się do wpisu Basi P. Było super. Dziękujemy Andrzej:)
Cytować
 
 
+2 #1 Basia P 2017-10-20 20:19
Andrzejowi - naszemu,,Guru,, za wszystkie zorganizowane w tym sezonie rajdy serdecznie dziękuję. Wyjazdy rowerowe pozwoliły nam poznać najbliższe i te dalsze okolice Bydgoszczy.
Każdy rajd radował nasze serca,cieszył oczy piękną przyrodą oraz służył do przebywania w gronie sympatycznych osób a także był okazją do nawiązywania bliższych kontaktów.
Serdeczne dzięki Andrzeju i do spotkania na szlakach rowerowych w przyszłym sezonie.
Cytować
 

Dodaj komentarz