Rowery zostały w domach
sobota, 15, październik 2016 09:41 Bożena Sałacińska

 Aura pokrzyżowała plany rowerzystom.

Opady deszczu sprawiły, że tym razem zakończenie sezonu odbyło się bez rowerów w gościnnym Barze Leśnym w Fordonie. Było podsumowanie tegorocznego sezonu, wspomnienia, plany na przyszłość. Odbył się też konkurs gwary bydgoskiej, w którym zwyciężyła Basia Piłat. Były żarty, dowcipy oraz część artystyczna w wykonaniu Basi i Tadzia Kochańskich.

A wszystko to w miłym ciepełku przy aromatycznej kawie i ciepłym piwku. Tym razem dystans 0 km, czas trwania 3 godziny, czyli przeciętna w sam raz. Z uwagi na prognozowaną poprawę pogody w drugiej połowie miesiąca i oczekiwania uczestników odbędzie się jeszcz jedna jesienna wycieczka. Termin i trasa będą podane w komunikatach.
- Dziękuję za liczny udział i miłą atmosferę -  powiedział na zakończenie Andrzej Zasada, organizator wypraw rowerowych.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/rowery-zostaly-w-domach#sigProGalleria13244d575e

Tekst: Andrzej Zasada
Foto: Edwin Bir, Basia Kowalczyk

 

Komentarze   

 
+2 #4 BożenaS. 2016-10-16 14:51
Dziękuję Basi Kowalczyk i Edwinowi Bir za dokumentację fotograficzną. Basi - dodatkowo za krótkie filmiki, które utrwalają chwile. Andrzejowi - za notatki prasowe. W końcu pisze je PRYMUS warsztatów dziennikarskich .
Cytować
 
 
+1 #3 BożenaS. 2016-10-16 14:48
Andrzeju! Dziękuję Tobie za piękną działalność związaną z prowadzeniem sekcji rowerowej. Każdy rajd był świetnie zorganizowany, dawał uczestnikom nowe przeżycia i doznania poprzez walory poznawcze wypraw rowerowych.
Cytować
 
 
+1 #2 BożenaS. 2016-10-15 18:46
https://www.youtube.com/watch?v=RNJ4BvcU3ls&feature=youtu.be
Cytować
 
 
+1 #1 Basia P 2016-10-15 16:01
Zestawione fotografie z wyjazdów rowerowych przypominają wspaniałe chwile spędzone w miłym towarzystwie uczestników naszych licznych letnich wyjazdów oraz osób nas przyjmujących. Było to możliwe dzięki inicjatywom Andrzeja. Jego znajomość geografii i historii ,,małej ojczyzny,,pozwo liła uczestnikom poznać ładne miejsca w Bydgoszczy i gminach ościennych. Za to serdecznie dziękuję Andrzejowi. Liczę na kontynuację ciekawych wypraw w następnym roku.
Cytować
 

Dodaj komentarz